Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintem apró hibája van a...

Szerintem apró hibája van a gépkocsimnak! Sajnos nincs autószerelő ismerősöm! Félek, hogy egy egyszerű hibával is lehúznak a szerelők! Van okom ettől félni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Te autószerelő vagy, vagy csak simán értesz hozá?

mert ha igen, úgy menj oda akármelyikhez, hogy ez és ez az alkatrész a rossz, itt a cseredarab, mennyiért rakja be?

2009. máj. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A alkatrész árát meg tudod nézni néhány webshopban. A szerelő ettől 15-25%-kal olcsóbban kapja meg! Szóval ha ő szerzi be, akkoris tudod valamennyire ellenőrizni.

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezek szerintem a legnagyobb és legolcsóbb országos kereskedések, náluk vásárol az autószerelők legnagyobb része is. Persze a munkadíjra kérhet ettől még irreálisan sokat, de ha soknak érzed, akkor nem mész oda többet és még szidni is fogod, tehát rossz reklámot csinálsz neki.

2009. máj. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a hibajelenség, és mi az oka szerinted ?
2009. máj. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vidd gyorsszervízbe! Fix díjakkal dolgoznak és olyan az üzemszervezésük, hogy nem tudnak indokolatlanul lehúzni. Ilyenek a nagy bevásárlóközpontok környékén működnek.
2009. máj. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Például a DunaPlaza háta mögött is van egy
2009. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!