Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segitenétek? Egy daewoo...

Segitenétek? Egy daewoo tico-ra szeretném lecserélni a kispolákom de amit kinéztem tico (lehet csak nekem de furcsának tünik a hangja)

Figyelt kérdés
alapjáraton nem is tudom hogy megfogalmazni tehát jár de mintha megtorpanna vagy nemtudom de csak alapjáraton amugy megy rendesen ennek gyárilag milyenek a hangja? mint pl egy matiz vagy swift?
2011. ápr. 30. 15:01
 1/6 A kérdező kommentje:
leginkább a tompa "puffanás hoz tudnám hasonlitani lehet gyujtás? fordulatszám is ingadozik egy egéséges tico-nak milyen a hangja? szép egyenletes? pl mint egy 3hengeres swift?
2011. ápr. 30. 15:16
 2/6 A kérdező kommentje:
esetleg ha valaki tudna linkelni egy egéséges tico-hangot azt nagyon megköszöném:)
2011. ápr. 30. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne ilyen szarokat nézz, én azt mondom. Egyik sem életbiztosítás. Se a Tico, se swift, se matiz. Az viszont jó döntés, hogy a polákot le akarod cserélni. Szerintem nézz valami hondát, toyotát, azok is jó árban vannak és ki is néznek valahogy, illetve baleset esetén nem maradsz bennük.
2011. ápr. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megint beszólt a 54%-os... Tudom, az A8-as audiban jobb az élet...


Kérdező: Lehet gyertya is bűnös, de lehet, hogy valahol van egy kis kosz, pl az alapjárati motornál... Ha tehetném, inkább egy swiftet vennék a helyedben...

2011. ápr. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gyújtásgond.

A 3 hengereseknél még szembetűnőbb.

(vagy inkább fülbehallatszóbb?)

Suzuki Altókat is nézegethetsz.

2011. máj. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen 62%-os:)
2011. máj. 2. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!