Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Cross motoroknal hogy van a...

A Cross motoroknal hogy van a valtas?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a labnal kell altalaban de ugy kell hogy mikor fenneb akarok kapcsolni pl, 1-esbol 2-esbe akkor csak egy kicsit a pedal lenneb nyomom mikozben a kuplung be van huzva.Es visszakapcsolni ugyanugy csak visszafele?
2009. márc. 8. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
le 1, fel kicsit üres, sokat fel 2es, feljebb 3 v aki ügyes az talál ürest, és így van végig, visszaváltásnál pedig lefele kell rugodsni
2009. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én 2-3 közt megtalálom néha az ürest :D nem értem mi a f*szért lett így kialakítva??
2009. márc. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, de ez minden motornál így van
2009. márc. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az első válaszoló is leírta! Viszont a 2. válaszolóhoz lenne egy kérdésem..mégpedig az, hogy 2es és 3mas-ból hogy tudta üredbe tenni?-ha egyáltalán ült motoron életében-.Csak mert én jó pár éve motorozok...jelenleg egy sportmotorom van és tudtommal csak 1esből lehet fölfelé, illetve 2esből lefelé lehet üresbe rakni. Nem akarok kötekedni csak gondoltam leírom! Üdv!
2009. márc. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy találtam meg, hogy egy simson s51b típusú motorkerékpárom van, illetve több barátomnak is, és itt 2 és 3 közt van egy üres. Ez nem IGAZI ÜRES, de ha nem elég határozottan kapcsol az ember, akkor meg lehet találni!
2009. márc. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igaza van sajnos, tényleg lehet találni ürest, főleg ha szar a léptetővilla már. De ez nem direkt készül így, krosszmotornál azt hiszem, hogy 4-5között valóban van egy fél üres amit direkt csináltak, de nehéz megtalálni
2009. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!