Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 96-os 1,3-as swiftem....

Van egy 96-os 1,3-as swiftem. Tegnap elindulás után a kocsim gázadásra nem nagyon reagált és picit mintha rángatott volna. A többi lent! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Ez még haggyán, nem volt annyira észrevehető. De mikor elértünk egy emelkedőhöz amin régebben 3-asban simán 60-nal felmentem, most csak lassult a kocsim tövig nyomott gáz pedál mellett. Visszaváltottam kettőbe de még mindig csak lassult, a Check Engine lámpa kigyulladt és a motor leállt. Indítottam de szinte alig volt alapjárat, közbe gázt adtam akkor járt rendesen de gáz nélkül leállt a motor. Egy-két indítozás, túráztatás után elindult utána semmi probléma. Mi lehet a probléma?
2011. máj. 4. 20:26
 1/2 anonim válasza:
Ezekben a Swiftekben van egy alapjárat szabályzó kis nem tudm mi. :) Ez képes arra, hogy ha mész fel emelkedőn, még lehet, hogy lassulni sem fogsz, mert beavatkozik, amint érzi a lassulást. Nem ismerem pontosan, de ha az tönkremegy, az tud érdekes dolgokat művelni.
2011. máj. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alapjárati motor? Esetleg lambda szonda?
2011. máj. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!