Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2 bírság 1 hét alatt, mi a...

2 bírság 1 hét alatt, mi a helyzet ezzel?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk büszkék rá, 2 gyorshajtás 1 hét alatt, a párom nevén van az autó de az egyik az én voltam! Ilyenkor mi van? Elveszik a jogsiját? Vagy kell bizonyítanom hogy én voltam az egyik! Mi a teendő? 16 évig eddig semmi nem volt egyikünknek sem!
2011. máj. 5. 09:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jogsit nem veszik el.

Senkit nem érdekel,hogy ki vezette az autót.

Simán befizetitek ti is a bírságokat,és ezzel vége is az ügynek.

2011. máj. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az üzemben tartó felel érte minden esetben. Vezetői engedélyt nem vesznek el gyorshajtásért. Nem kell semmit sem bizonyítani.

Van olyan ismerősöm aki 1 nap ment bele kétszer.

2011. máj. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
De igenis érdekes, hogy ki vezetett! Fizetni mindenképp kell, a jogsit csak komolyabb túllépésnél vonják be egy fél évre, de a lényegesebb a fekete pont!;) Jobb ha megosztjátok! 2 év után évül csak el, és bizony gyorsan gyűlik! (Én az elsőnél 3-at, a másodiknál 5-öt kaptam, és csak szabálysértésem volt, ez meg közig. bírság). Az egyiknél legalább nyilatkozz, hogy Te vezetted, a másikat meg vigye el a párod.
2011. máj. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nemrég hoztak olyan rendeletet, hogy a rendőrséget nem érdekli, ki vezette az autót, a tulaj fizet. Tehát a te gyorshajtásodat is a párod fizeti, hivatalosan. Ha te akarod fizetni, akkor a párodnak odaadod a pénzt, és heló. A jogsit meg ezért nem veszik el.
2011. máj. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, meg tudnátok mondani, hogy nyilatkozatot hogyan kell tenni?
2011. máj. 5. 10:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem kell nyilatkozatot tenni ,senkit nem érdekel,hogy ki vezetett.
2011. máj. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

10 : 18


Évekkel le vagy maradva,nem így vannak már a dolgok,ahogy még te tudod.

2011. máj. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 10:53


Szerintem jobban tudom, ugyanis havonta kapok valami *art!

Objektív felelősség van, tehát ha nyilatkozol, ha nem, mindenképp felelősségre leszel vonva, DE

ettől még kölcsön adhatod a kocsid, és azért nem te fogod kapni a fekete pontot, mert az a valaki gyorsan hajtott, KIVÉVE, ha nem nyilatkozol, ami az alap eset! MEG KELL MONDANI KI VEZETETT, HA NEM TE AKAROD ELVINNI A BALHÉT! Ez így van! Tudom, mert a muter kocsijával volt 2 gyorshajtásom, és nyilatkoztunk, hogy én kapjam a pontokat! Régen persze lehetett olyat, hogy aláhúztad nem te vezettél, nem adod ki rokonod adatait, le volt tudva! Én is csináltam.

De ha most tegyük odaadod 4 különböző embernek a kocsid, és mindegyiket befotózzák, akkor az egy dolog, hogy kifizetik a büntit, de neked vonják be a jogsid? Gondolkozz már!

2011. máj. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

folytatás:

És tessék:

[link]

2011. máj. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2011. máj. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!