Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan vegyem rá a szüleim,...

Hogyan vegyem rá a szüleim, hogy szabadon motorozhassak?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, 1 éves a jogsim. De nem engednek el sehova. Se városba, se iskolába. Valami ötlet?
2011. máj. 6. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az az oka, hogy nem vagy felelősségteljes... Ha vannak gyerekes hülyeségeid, ne is csodálkozz rajta, hogy féltenek a forgalomban. Az egy éves jogsi pedig nudli.
2011. máj. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nincsenek gyerekes, hülye dolgaim.

de hát istenem.. Akkor miért tettem le 60eFt-ért a jogsit? :D

2011. máj. 6. 10:32
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Aha, 15 évesen nincsenek gyerekes dolgaid... na ezért nem engednek, amúgy 1 éves jogisval meg kitörölheted a szebbik feled. Különben is lehet visszavenni az arcodból, főleg hogy minden bizonnyal anyádék adják a feneked alá a motort, bele a benzint és a jogsit is gondolom nem saját pénzből fizetted (nem, a szebpénz és az ajándékpénz sem a tiéd igazából, csak úgy elmondom)
2011. máj. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

sok ilyen embert ismerek. 15 éves létemre direkt nem kérek pénzt, mert nem akarok olyan kis f*szszopó lenni mint te.

Saját magamnak keresem a benzinpénzt, és igen, én vettem egy szar motort, és megcsináltam. DE te tudjad jól. Nem ismered a családi helyzetünket.

2011. máj. 6. 19:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Hah, kis csicska, te sem vagy jobb :)
2011. máj. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt nekem ?! :D
2011. máj. 6. 20:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy iskolába nem engednek el, azt megértem, mert motorral vagy kocsival középiskolába járni nagyzolás, ami miatt könnyen lehet nézeteltérésed.

Az hogy hétvégén elmenj kerülni egyet, teljesen normális lenne. Valószínűleg ha mondasz egy pontos célt hogy hova mész, pl. elugrok x helyre enni egy fagyit, vagy elmegyek megnézem miújság az y tónál hamarabb elengednek, mint "csak úgy motorozni". De ha már a kapun kiérve koppig húzod a gázt a fülük hallatára biztos, hogy legközelebb még nehezebb dolgod lesz.

2011. máj. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!