Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok ha a nap elején...

Mit gondoltok ha a nap elején teszek egy piros, , mikulás csomagot" a szélvédőmre meg fognak büntetni a közterülettisek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 20:46
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsi ,hogy rossz kategóriába írtam..
2011. máj. 7. 20:48
 2/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnek mindenképp furcsa lesz, ki járt már ott előtte.
2011. máj. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tegyel szerintem, ez onmagaban nem buntetendo. Viszont ha tilosban allsz, akkor le fogjak szarni es megbuntetnek.
2011. máj. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Á, tényleg nem büntetendő, ezt hívják csalásnak.


Amúgy meg mindenhol más a csomag, arról nem is beszélve, h általában távollétében kiszabott bírságot szabnak ki, amiről egy tértivevényes levélben értesítenek hetekkel később.


Egyébiránt nem hülye a közterületes, megfogja, leveszi a szélvédődről és belenéz ha gyanús. Megteheti, végülis elvileg ő tette oda...

2011. máj. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Asszem keversz egy két dolgot:

- ha fizetős parkolóhelyen állsz és nincs érvényes jegyed akkor a parkolóellenőr büntet meg. És azok leellenőrzik a régi csomagokat, hogy ki mikor rakta oda a csomagot. Vannak olyan elhagyatott autók amin 10-20 csomag is figyel néha. Ehhez jön még, hogy akkor azt is figyelned kell, hogy mikor melyik parkolócég zónájában állsz, mivel a csomagok színei is eltérőek.

- ha tilosban állsz (tehát ahol parkolni tilos) akkor büntet meg a közterületes (esetleg még: +kerékbilincs +elszállítás). Ők nem járkálnak olyan sűrűn mint a parkolóellenőrök, épp ezért szinte 100%, hogy megnézik ki milyen büntetést tett már az autódra.

2011. máj. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vegyük azt, hogy egy parkoló ellenőr évi mondjuk (52*5 -5-20) 235 napot ellenőrzi a kocsikat. Vegyük mondjuk azt, hogy a parkoló kocsik 99%a mindig ugyanazon a környéken áll. Vegyünk mondjuk egy 3 négyzetkm-es területet, amin áll mondjuk ezer autó (már túloztunk is).


Szóval szted mennyi idő alatt szokja meg az ismerős kocsikat, és mennyi idő alatt szúr ki egy olyan kocsit, ami nem szokott ott állni? Azokat a kocsikat amiket ő büntetett meg, nyílván emlékezni fog rá, de ha mégsem emlékezne vagy belenéz a miki csomagba, vagy a computerből kilesi valóban meg lett-e már büntetve?


Egyébként szerintem meg lehet próbálni, de túl nagy sikerre ne számíts, ezt a trükköt már ők is ismerik elég régóta.

2011. máj. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A közterületes és a parkolótársaság emberei nem ugyanazok. A közterületes akkor büntet, ha szabálytalanul, vagy szabálytalan helyen parkolsz. Őt abszolute nem érdekli a mikulás zacsi. A parkolótársaság olyankor büntet ha nem fizetsz, fizettél a parkolásért. Ők viszont bár mindig más más útvonalon járnak, meg fogják nézni mikori a büntetés, amit kitettél. Ha a KRESZ szerint engedélyezett maximum időnél régebbi, kapod a másodikat...
2011. máj. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1 nap maximum kétszer büntethet meg a parkolóőr, ha nincs parkoló jegyed. (parkolóőrtől kérdeztük)

Nekem van 1-2 ismerősöm, aki elég régóta ezt csinálja.

Megáll és kirak 2db "piros mikulás csomagot" és a kutya nem foglalkozik vele.

Eddig még egyszer sem nézték meg neki, persze lehet h közrejátszik a szerencse is :D


De ő is csak addig csinálja, míg egyszer rá nem fázik.

2011. máj. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát ez elég érdekes, mert láttam már olyan kocsit, amin volt vagy 10 miki csomag....


Szerintem ez inkább terület függő. Ahol esetleg kicsit lúzerebb parkoló ellenőr dolgozik, az nem foglalkozik vele. A XIII-ban ezt sztem el nem játszod (legalábbi a mi környékünkön...)

2011. máj. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!