Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rutinvizsgán (szgk) könnyű...

Rutinvizsgán (szgk) könnyű megbukni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
ezek ott buktatnak meg ahol tudnak
2011. máj. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Izgi lesz a holnap...
2011. máj. 8. 21:29
 3/9 anonim ***** válasza:
tévedés! Ha nem hibázol olyat amiért megbuktathatnak, akkor nem fognak.
2011. máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

dehogy....

vizsgabiztostól függ...

én pl kapásból Y megfordulásnál lepatkáztam a kocsit, és dobott egy nagyot...namondom készmegbuktam, oktatóm is érdekes képet vágott...XD

aztán végigcsináltam az egészet, és közli, hogy átmentem, csak vigyázzak a patkákra...huh mondom dezsÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍR

:P volt öröm...

még anno...

20/F

2011. máj. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fékpróba!! Ezen szoktak megbukni,mert a kliens annyira izgul,hogy ezt elfelejti.
2011. máj. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mikor legyen fékpróba? Amikor elsorolom a kötelezőeket vagy amikor elkezdem a gyakorlatot, közben amikor fékezek, mondjam, hogy jó a fék???
2011. máj. 9. 08:35
 7/9 anonim ***** válasza:

En szivem szerint jol megnehezitenem a vizsgaztatast rutinbol, ugyanis altalaban azt tudjak az emberek a legkevesbe. Sokan vezetnek eleg jol, de a parkolassal stb meg kinlodnak.

Meg ha megvan a jogsid es egyszer meghuzod (meg ha csak meghuzod es be nem horpasztod...) valahol az autot, akar kerites, akar ajto, akar fal, szazezrek ropkodnek, horror aron van a javitas, ehhez kepest az a par potora meg vizsgadij sehol sincs...

2011. máj. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Átmentem, köszi a válaszokat. Még előtte is gyakoroltam.
2011. máj. 10. 09:06
 9/9 anonim válasza:
vizsgabiztostól függ szerintem. de ha az órákon jól ment és nem szidott az oktatód, hogy ez szar volt, akkor átmész. de minden az autósiskolától függ.
2011. okt. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!