Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rutinvizsgán ipszilonnál kell...

Rutinvizsgán ipszilonnál kell indexelni tolatásnál?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tanította az oktatóm, hogy ennél a tolatásnál nem kell, de neten néztem videókat, és azokon indexelnek. A vizsgán pedig bukás van, ha ennél a feladatnál egyszer is elfelejtek indexelni...Most akkor indexeljek, vagy ne?
2011. szept. 7. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
indexelj. abból nem lehet baj :D
2011. szept. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen kell indexelni. ha tolatsz, akkor abba za irányba indexelj amerre a kocsi fara fog fordulni, nem tudom hogy a te rutinpályád hogy van ki építve és merre kell Y-t alkalmaznod de indexelj mindenféleképpen, és ne izgulj sikerülni fog! :)
2011. szept. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem úgy tanították, hogy ha már fordítani kell a kormányt, akkor már indexelni is kell, mivel irányt változtatsz.
2011. szept. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben :) akkor indexelek... csak gyakorlásnál volt olyan hogy indexeltem, és az oktatóm szólt, h "ilyenkor nem kell indexelni". De akkor baj nem lehet belőle, igaz?:)
2011. szept. 7. 11:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Y fordulónál csak egyszer kel indexelni, amikor az egyenesből az úton befordítod az autót keresztbe. utána a tolatásnál, és az elindulásnál már nem kell.
2011. szept. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
**kell
2011. szept. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 10 deka farhát ***** válasza:
Elindulásnál biztos nem kell?
2011. szept. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!