Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdőkocsinak ez a golf? (lenn)

Kezdőkocsinak ez a golf? (lenn)

Figyelt kérdés

[link] Ez milyen lenne? Fogyasztásáról tudna valaki adatot?

Ez a kérdés is én voltam: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__173.. és ő esetleg bár azt hallotam hogy sokat eszik.


2011. máj. 9. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha d. akkor 1.9 SDI. Örök élet.

Kezdőként meg szerintem egy kis ccm-es,rpm-kedvelő olasz.

2011. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek az 1.9 tdi-k is jó motorok, de ez a példány nem tetszik. Nem hiszem, hogy a küszöb és a sárvédő túl jó állapotban lenne a műanyagok alatt, lehet azért is kerültek fel. Utastérről egy árva fotó se, de ugye autót nem is lehet megítélni, csak ha látod élőben, kipróbálod, átnézed, a rozsdásodásra figyelj oda, szeretnek ezek is elporladni. A km óra állása ebben se tűnik reálisnak, de ez legyen a legkisebb baj.
2011. máj. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
azok a gumi ívek gyanusak sztem rohadásos betegségben szenved :)), ki van hajtva a lelke, gondolom szép hangja lehet, kopoghat rendesen. A turbo diesellel csak óvatosan... nem a megbízhatóságról híres, keress sztem benzinest ebből, vagy sima dieselt.
2011. máj. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!