Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az igaz, hogy nem engedélyezi...

Az igaz, hogy nem engedélyezi a rendőrség a robogókra tett neonfényt, vagy egyéb optikai tuning fénytechnikát?

Figyelt kérdés

December körül szeretnék venni magamnak egy robogót, amire tenni akartam volna fényt. Alulra, és a belső részre szerettem volna csak, de úgy hallottam, hogy a rendőrség nem engedélyezi (és nem csak a kék színűt) és keményen büntetnek érte.

Ez igaz? Ha igen van olyan megoldás, amivel legálisan tuningolhatom fénytechnikailag a robogót? Magyarul nem büntetnek meg


2010. okt. 27. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Olvasnivaló: 6/1990. (IV. 12.) KöHÉM rendelet
2010. okt. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már nem azért. de nekem volt a Peugeot-m alatt kék neon és este be is kapcsoltam. meg a kesztyűtartó átvolt alakítva két hangszóró és a dómok miatt. Az ülés alatt pedig mélynyomó volt. nem szóltak érte. de kerültem is a rendőr gyanús helyeket.


Am nem kell mindig belőni a fényt este meg ha pont úgykapsz pirosat h a rendőr melletted nem fogja látni :)

25/F

2010. okt. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
megállíthat és meg is büntethet, az más kérdés hogy a rnedőrök 70%-a szarik minden oda nem illő fényre a kcosin.
2010. okt. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3: Nem kocsiról van szó, robógóról.


Ám miért tiltják meg a fényt? Baj nekik ha egy kis esztétika van a robogón? A kék színt még megértem, de mondjuk egy fehér? Ki érti ezt ...

2010. okt. 28. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!