Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinai 4t 50cc robogoba milyen...

Kinai 4t 50cc robogoba milyen gorgo lenne jo a gyari variatorba hogy jobban menjen?

Figyelt kérdés
nem vagyok kivancsi az ojan kommentekre h ilyen meg olyan szar a kinai.....
2011. máj. 19. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fog jobban menni, mert a gyári beállításokhoz az a görgő felel meg a legjobban. Ha teljesítményt akarsz arra nemjó a 4t.
2011. máj. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem kínai 4t 50-es robogóm van, én kicseréltem a görgőket 4.7 grammosra, sokkal jobban kilő a motor ( magához képest :) ) de én vettem rá sportlégszűrőt és tettem bele nagyobb fúvókát is. de érezni lehet majd ha kb olyan 4.7 gramm körüli görgőket veszel bele. magasabb fordulaton indul el, jobban kilő, nekem a végsebességen nem változtatott. Üdv
2011. máj. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Mindegy, ha átmérőre nagyobbat veszel, ami nincs elkopva, akkor dob a végére az biztos!


Ha rövidebb távok vannak kanyarok között ahol használod, akkor minél könnyebbet, ha nagyobb távokra mész, akkor nehezebbeket!

Könnyebb görgő nagyobb fogyasztás,

nehezebb görgő kevesebb fogyasztás...

Könnyebb görgő gyorsulás.

Nehezebb görgő hosszabb távokra.

És a görgőkkel szabályozod azt, hogy pl 40km/h-t milyen fordulaton muzsikál! ;)

2011. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
"Ha rövidebb távok vannak -ELÁGAZÁSOK- között ahol használod, akkor minél könnyebbet, ha nagyobb távokra mész, akkor nehezebbeket! "
2011. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
es ha konnyebb gorgoket veszek akkor ugyebar jobban gyorsul es azt kerdeznem hogy akkor a vegsebesseg nem valtozik vagy esetleg nem lesz kissebb ???
2011. máj. 30. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!