Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell olajat cserélni...

Hogy kell olajat cserélni robogóba?

Figyelt kérdés
Még nem csináltam sose!! Le kell engedni az összes olajat?? Aztán az új olajat meg beleönteni a tartályába. Am ha van külön olajtartálya akkor 2 ütemű az a motor igaz??
2011. okt. 14. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
A 2 ütemű robogóba nem kell olajat cserélni, mivel az a benzinhez keveri az olajat egy külön olajozó tartályból.
2011. okt. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen de azt az oljat akarom lecserélni ami abba benne a tartályba benne van. Mert az már kevés és a szerelő azt mondta h azt le kell engedni és úgy bele az új olajat.
2011. okt. 14. 09:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Öntsd rá az olajat, nem kell leengedni a régit.
2011. okt. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én még sose engedtem le csak hozzáöntöttem a régihez és semmi baj nem volt sose. Pedig nem egy márkát használtam hanem többfélét.
2011. okt. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor köszönöm a segítségeteket!!! :)
2011. okt. 14. 11:54
 6/8 anonim ***** válasza:
dehogy kell leenghedni hülye a szerelőd -.-" itt nem koszolodik az olaj mert magáank keveri a benzinehz és ott elis ég...
2011. okt. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne vedd magadra kérdező, mert te esetleg tájékozatlan vagy. De az észosztók közt óriási barmok vannak!


A klasszikus értelemben vett olajcserének nincs értelme 2T motor esetén. Ha a motorja 4ütemű, akkor keress fel egy márkaszervizet, hidd el!

2011. okt. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

14:05


Nem is tudom, hogy kinek a hasznos válaszai nem haladják meg az 50%-ot! Ebből kifolyólag pedig el lehet gondolkodni, hogy ki is az, a "hatalmas barom".

2011. okt. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!