Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 300e forint környékén milyen...

300e forint környékén milyen kocsikat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Amit most kinéztem azok Golf3-ak, de ha van jobb is ebben a kategóriában ennyiért szívesen megnézem! Nem vagyok kezdő sofőr, 20éve azért már van jogsim, csak most veszek saját autót, nem a cégeset használom tovább.
2011. máj. 22. 10:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
24%
300e forintért max. éves BKV-bérletet tudok ajánlani, mertnekem 500k volt a 800-as Maruti is.
2011. máj. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Javítás:

mert nekem

nem vettem észre, hogy nem nyomtam space-t

2011. máj. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Hello! Nem írtad milyen igényeid, elvárásaid vannak az autóval kapcsolatban, nyilván idősebb példányt adnak ezen az áron, de bőven van választék. A régi suzukik elég megbízhatóak, de "papírautó" pl. egy Astra: [link] A futott km-t már szinte lehetetlen megállapítani, lehet hogy 5-en is tekergették, a műszaki állapotot kell megnézni főleg.
2011. máj. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
300-ért pl egy jobb állapotú Zsigulit is vehetsz... alkatrész olcsó, és ha nem nyomod neki nagyon, nem is fogyaszt olyan nagyon. Nyilván nem örökre, csak amíg nincs több pénzed ( még mindig jobb, mint a tömegközlekedés nyomora).
2011. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
hát ha golf3at találsz ennyiért akkor az elég szakadt lehet vagy te vagy mázlista... igazábol ami autot enyiért dobálnak az jo nem lehet. de mondjuk egy régi swift 1,3-ast szar auto azis de eléggé strapabírok és igénytelenek. alkatrész is van hozzá sok és olcso. golf1et mondanám inkább de szerintem azis drágább egy jo állapotu. opel corsa 1,7 szivodízel taáln még kijönne ebből az árbol valami régi szakadt viszont azmeg beéri 3-4 liter gázolajjal
2011. máj. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
suzukit sose vennék, akkor se ha utánam dobnák. szerintem meg igenis vannak ebben árban jó kocsik. miért [link] ennek szerintetek mi baja van? mert szerintem olyan amit nem lehet alacsony áron orvosolni olyan baja nincs.
2011. máj. 22. 11:59
 7/22 anonim válasza:
Opel Astra f,Opel Corsa a(csak fiatalabb és jó állapotút.De attól függ milyet szeretnél?Pl.Városi bevásárláshoz,utazásra,vegyesen,munkába járni stb.
2011. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
hétköznap munkába járnék vele, hétvégente meg néha a fiammal meg a feleségemmel mennénk ide-oda az országon belül.
2011. máj. 22. 12:48
 9/22 anonim ***** válasza:

"suzukit sose vennék, akkor se ha utánam dobnák. szerintem meg igenis vannak ebben árban jó kocsik. miért [link]


Vedd meg a golfodat akkor... Ez, amit linkeltél, tényleg nagyon jó választás lehet. Suzukit sose vegyél, még a végén nem fázol vele rá. A másik dolog, nehogy magánszemélytől vegyél autót, a kereskedő sokkal jobb. Több szilikont nyom az autóra, és tip-top kiváló állapotú autó lesz hirtelen a leamortizált, széttaposott, körbetört bontószökevényből.

2011. máj. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
igen, mert nagyon úgy néz ki az a kocsi mint ami valaha is ronccsá volt törve... a suzuki mennyit ad érte, hogy népszerűsítsd az a szart??
2011. máj. 22. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!