Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelő 10-12ezer forint...

Tömegnövelő 10-12ezer forint környékén? (lényeg lent)

Figyelt kérdés

nézegettem őket, de egyszerűen nem tudok választani, 2 hónapja gyúrok tisztán, étrendem pipa, és látni is az eredményt de úgy gondoltam veszek valamilyen tömegnövelőt, de nem tudom eldönteni melyiket érné meg, annyi féle van... sajnos nehezen tudok csak hízni, és nem is kell nekem egy ulta high-tech cucc, nem akarok állat lenni, csak izmosodni. Jumbot néztem és a Pro Mass-t (jumbot 4kilósba, pro masst hatosba)


tényleg a jumbo a legjobb erre a célra? mert ismerősöm szedett, de azt mondta rá annyira sokat nem hozott, bár azt hiszem csak 2 kilót szedett be


2011. szept. 23. 15:40
 1/3 dirtboy ***** válasza:

szerintem próbáld ki a sima dextrózt vagy ha van pénzed akkor vitargót.

az is kb. ugyan úgy használni fog ha a kajád tényleg rendeben van.

2011. szept. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon régen de most is kapni, masterpro 50-et szedtem és az nagyon jó volt ill provit 20-ast, az is jó volt.
2011. szept. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vegyél inkább tejsavófehérjét és dobjál hozzá egy adag dextrózt és maltodextrint és kész a tömegnövelő és anyagilag is jobban kijössz.
2011. szept. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!