Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2000 köbcenti körül van V6os...

2000 köbcenti körül van V6os motor? Ha igen milyen kocsiba?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 15:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

hát nem olyan biztos, hogy akkor ülsz bele amikor akarsz, mert fogyaszt kb 20 litert ha dinamikusan vezeted

kívülről úgy néz ki mint egy szakadt moszkvics, belülről sem érződik a minőség, láttam a totalcar videót

igen, fogyasztásban, meg jópár lóerővel fölülmúlja, de attól nem lesz jobb egy autó, minél nagyobb motor van benne

a 14 éves autó pedig már öreg

2011. máj. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hogy valami szép, vagy sem, az szubjektív. Én pont azért szerettem bele, mert ez tetszik (Nem mondható ez el ugyanez a márka többi típusára) Amikor autózunk vele, mindig megnézik. Nem egyszer előfordult, hogy odajöttek és dícsérték, mert tetszett az embereknek. Igaz, olyan is volt hogy megkérdezték milyen autó. A fogyasztása valóban sok, de ez egy ikerturbós komoly sportautó. Ennyit a többi hasonló paraméterű autó is fogyaszt. Igaz viszont, hogy ezeket az autókat nem a fogyasztásukért szeretjük. Vegyes vezetéssel kb. 14-16 liter egy teljesen normális vezetési stílussal szerintem nem sok ezért a szolgáltatásért (25km, ennek kb fele Budapesten kívüli agglomerációs környezetben). Persze ha az ember nyomja, akkor az egy teljesen más téma. A 14 év, hogy sok vagy nem, nem tudom, és az is lehet, hogy ez egy jól kifogott darab, de ez nem nyeklik nyaklik, nem zörög, nem rohad, rendesen egyben van. Az olajat sem eszi, pedig ez az erős autók egyik rákfenéje (!) Gyakorlatilag az olajcserék között nem fogy el annyi olaj sem, hogy után kellene tölteni. A szokásos fékpofák cseréjén olajcseréken, stb. kívül nem volt soha gondom vele, és ezt sem lehet elmondani bármelyik típusról, főleg nem 14 évesen.
2011. máj. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!