Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most kaptam meg a jogsimat,19é...

Most kaptam meg a jogsimat,19éves vagyok autót valahol bérelhetek? Vagy ha tapasztalat nélküli és még fiatal is vagyok sehol sem fognak adni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 06:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat alt. 21 eves kortol lehet de en 18 evesen is tudtam:) szoval igen tudsz kolcsonozni
2011. máj. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg megprobalhatsz bemenni egy autoszalonba es ott is kiprobalhatod az autokat:)
2011. máj. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bp1985 ***** válasza:
Nem lehet, mindenhol ott van, hogy 21 év a korhatár. Felmész bármelyik autókölcsönző oldalára, és magad is meggyőződhetsz. Én sem adnám oda a kocsimat egy friss jogsisnak, akit nem is ismerek, és nem vagyok mellette. Apám is mellettem ült, amikor elkezdtem.
2011. máj. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bp1985 ***** válasza:

Bérleti feltételek:


- Min. 25 éves életkor

- Legalább 1 éves vezetői engedély

- Dombornyomásos bankkártya

- Szerződéses partnereink Átutalással is fizethetne



Ez pl a Hertz kölcsönző szabályai.


Jobban jársz, ha elkéred a szüleidtől.

2011. máj. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem javasolnam hogy berelt kocsival tanulj kozlekedni... baromi sokba kerul mar az is ha csak meghuzod (hogy ne beszeljunk horpadasrol), mert radverik a javittatast, es ott szazezrek ropkodnek nagyongyorsan. Sajat autonal meg se csinaltatnad normalisan.

Raadasul draga is az autoberles, amennyibol ket hetre berelsz autot, annyibol mar talalhatsz amgadnak valami "bontoszokevenyt", ami pont jo arra hogy begyakorold rajta a vezetest, mert nem nagy gond ha neha meggyotrod.

2011. máj. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!