Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Próbáltad már az új shell...

Próbáltad már az új shell fuel and save benzint? Vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 21:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ha igaz amit írnak, akkor is csak kb 2% az eltérés, ami szinte észrevehetetlen.
2011. szept. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 bp1985 ***** válasza:
A dízel kocsimba nem merném kipróbálni:) De majd megkérdezem unokatesómat, ő shellen dolgozik.
2011. szept. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
bp1985: van diesel fuel and save is.
2011. szept. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 bp1985 ***** válasza:
Nem tankolok shellen:) Ott max cigit veszek, mást nem:) Jó nekem a magyar társaság kútja.
2011. szept. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Semmit nem vettem észre. Szerintem csak átnevezték a régi, hagyományos 95-öst.
2011. szept. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Csak parasztvakítás az egész hogy még drágábban tudják adni az amúgy is irreálisan drága üzemanyagokat.
2011. szept. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
kamu az egész, csak az a lényeg, hogy mégtöbb pénzt gomboljanak le ròlad az üzemanyagért.
2011. szept. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Jó, hogy mindenk ilyen tajákozott, hogy "még több pénzt gomboljanak le rólunk", de ezt az új csodabenzint a sima 95-ös árán adják. Én motorral mindig ott tankolok, de nem igazán vettem észre nagyobb különbséget, de azért motoron 15 literes tank van és nagyon függ a teljesítmény attól, hogyan pörgeted, de nem vettem észre, hogy rosszabb lenne.
2011. szept. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nagy átverés amit ígérnek. Ez nem más, mint egy olcsó trükk, egy marketingfogás. Kb annak az esete, amikor a sivatagban akar valaki homokot árulni. Így akarják magukhoz szoktatni azokat akik eddig máshova jártak, pusztán ennyi a lényege.

2% bőven hibahatáron belül van, ha meg is lehet takarítani ezzel (amit kétlek) akkor az csak laboratóriumi körülmények között mérhető. Hétköznapi ember számára utcai autóval, motorral, kerti gépekkel észre sem vehető.

Jelenleg kipróbálás alatt áll egy régi autón (kis polszki) amit városban való ide-oda szaladgálásra használunk. Az eredményekről majd beszámolok, feltéve ha lesz miről. (Eddig úgy tűnik nem lesz miről) A családi autót eddig se sima 95-össel tankoltuk és ezután sem azzal fogjuk.

2011. szept. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

13:50 vagyok

Még egy megjegyzés:

Számomra egy konklúziója biztos van a dolognak: jó látni, hogy ma már az embereket nehezebb palira venni ilyen olcsó trükkökkel, mint régebben. Sokkal többen átlátnak a szitán, talán kezdünk felnőni a helyzethez :)

2011. szept. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!