Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.5 millióért milyen kocsit...

1.5 millióért milyen kocsit ajánlotok? Kezdő kocsi lenne. Olyan, ami nem fogyaszt sokat, megbízható?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 09:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én sem értem miért kell a kezdö autónak olcsónak és öregnek lennie, ja meg sokak dilije, hogy kicsi legyen....

1,5 millából valami jo dízel golfot vagy borát vennék, mert nagyon baráti a fogyaszásuk és az alkatrész árak sem húzósak, meg alapból nem rossz autók, csak ne a pdtdi-t vedd!


Én kezdö voltam és egy Opel Omega C Kombim van, elsö autó, rohadt nagy, széles, hosszú, nehéz (üresen 1700kg), de eddig még egy darad karcolás sincs rajta, mert talán jobban odafigyeltem, mintha egy pukkadt suzukim lett volna, ahol elsírom magam a röhögéstöl, ha lekoccolom az elejét.

2011. máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 54%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:33


4 csillagos törésteszt, jaja, ütköztél te már úgy, hogy új Swiftben ültél? Nagy kaki autók, semmi anyag nincs bennük, szerelő ismerősöm is mondta, hogy rakás szarok!

2011. máj. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
8%

Ha az ütközés, hogy hátulról belém jött egy f@sz, kb40-nel, és beletolt az elöttem álló teherautó alá, akkor ütköztem. Igaz, ignisem volt, de azért úsztam meg élwe , mert az első ülések ostorcsapás-nyaksérülés elleni védelemmel vannak. Saját lábamon száltam ki, aki belémjött, betoszta az orrát a légzsák, mert be sem volt kötve.Ömlött a vére , ijesztő volt, azt se tudta hány óra.

Kérdésre:

Aki vesz egy 10 éves szarrá hajtott bmw-roncsot ennyiért, csak mert nem akar"lepukkadt" szuzukit, az nem normális, fütyihossz kompenzálás anyuka pénzéből.Már az úton is látszik az ilyen lelkisérült, agressziv mint a vaddisznó.

Ha meg betöri a fényszórót, inge gatyája rámegy a szervízben. Mármint anyuka cicifixe megy rá.

Egyes emberek, mivel semmi más értéket, vagy sikert nem tudnak fölmutatni, a fizetésük 70%-át autóhitel törlesztésre költik, a maradékot meg az Audi, stb...,fenntartására. Ők tudják, csak az a baj, hogy az ilyenek miatt válik a közlekedés, haladás helyett harccá, mert persze az úton összeforr a síma agyuk a két tonnás vassal, és erre élveznek.

Keresőbe:"Merci zúz a sötét éjben,

Sötétség a sötétségben"

2011. máj. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A 14.03-as kis szopós is ilyen lehet.
2011. máj. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nincs is 14.03-as ...

Másfélért nincs komolyabb páncél egy 140-esnél.

2011. máj. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha majd 100-al mennek beléd és akkor is saját lábon szállsz ki a suzukidból, akkor mondd el ezeket ismét!
2011. máj. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hasonló jókat kívánok én is.

Már az ötletböl látszik, hogy teljesen híján vagy minden gondolkodási képességnek. Ezt azért irom ilyen finoman, mert talán benthagyja a moderátor.

Ha átestél agyátültetésen, akkor te is ideszólhatsz.

Sőt legyél mozdonyvezető, akkor nincs ellenfél az úton, 100 tonna vas zúg a fonnyadt segged alatt.

2011. máj. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!