Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lejárt a műszakink. Milyen...

Lejárt a műszakink. Milyen összegű büntetésre számíthatunk?

Figyelt kérdés

Decemberben lejárt a műszakink, április elején megfogott a rendőr. Azóta már kész a műszaki és visszakaptuk a forgalmit is, de büntetést még nem kaptunk.

Mégis milyen összegre számítsunk?


2011. máj. 25. 18:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sztem megúsztátok ennyivel. Elvileg az volt a büntetés h elvették a forgalmit, és az álltaluk megnevezett helyre lehetett vinni csak vizsgáztatni nem?
2011. máj. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30 ezer forintig terjedő pénzbírságra számíts.
2011. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem volt megszabva, hogy hová vigyük. Egy rendőr ismerős szerint 40-70 ezerre számítsunk, csak kíváncsi voltam, hogy estleg van-e valakinek hasonló ügyben tapasztalata.
2011. máj. 25. 18:22
 4/15 anonim ***** válasza:
Azért ne reménykedjetek abban, hogy megúsztátok, április nemrégen volt. A jelenlegi büntetési tétel szerint a hatósági engedéllyel nem rendelkező jármű vezetése 100 ezer Ft-ig büntethető. Hogy alkalmaznak e mérséklést, és ha igen mennyit, azt innen nem lehet megmondani.
2011. máj. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem egy kollégámat kapták el lejárt műszakival.150 000-re büntették.De ez több,mint két éve volt.Sokáig nyögte...
2011. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szép kilátások. Dehát ez a mi hibánk, meg kell fizetnünk a tanulópénzt.
2011. máj. 25. 18:34
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha rendőr elkap vele akkor 40 forint kb, ha nem kap el, és elmentek megcsináltatni akkor semmi, csak a költsége az újnak kb 20 rongy asszem.
2011. máj. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Csak akkor van büntetés, ha elkap vele a rendőr, egyébként nincs! Engem márciusban kaptak el úgy, hogy mindenem le volt járva, és állítólag a piroson is átmentem.


Mivel első volt így 40 ezrembe került a dolog.

2011. máj. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igazából az előadón múlik, hogy mennyit szab ki, és lehet kérni enyhítést meg részletfizetést is...
2011. máj. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A meghozott határozatban szereplő összeg ENYHÍTÉSÉRE nincs mód, csak a részletfizetésre.
2011. máj. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!