Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy müködik a váltó?

Hogy müködik a váltó?

Figyelt kérdés
Hello. Valamelyik nap kiakarom lopni apám gsx-r 1000rét mert sose adja ide a kérdésem hogy müködiik rajta a váltó? mert még csak robogóval mentem
2011. máj. 25. 20:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
48%
közép lent 1, fent 2, kint lent 3, felette 4
2011. máj. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Khöm... bocsi, de szerintem ne lopd ki a motorját!

Ha ilyenekkel nem vagy tisztában, hogy a váltó, hogy működik, akkor nem való vagy még motorra!


Nem bántásból írom tényleg, de senkinek nem jó, ha kárt teszel magadban vagy a mociban!

2011. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
motorról van szó vagyis nincs váltókar....
2011. máj. 25. 20:59
 4/24 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok 5 éve robogózom szerintem nemlesz semmi bajom abból hogy megyek vagy 3 utcányit...
2011. máj. 25. 20:59
 5/24 anonim ***** válasza:
Csak nem egy 1000 köbcentis géppel. A te robogód lóf@sz hozzá. Iszonyatosan életveszélyes, ha csak úgy elkezdesz vele menni ennyi tapasztalattal.
2011. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Én meg 16 éve vezetek autót, ennyi erővel nyugodtan átpattanhatok egy buszba, igaz sosem vezettem még, de nem lehet, akkora ördöngösség...


Vezetni lehet, hogy tudni fogod, de ameddig nincs rutinod ne menj ki vele az utcára!

Robogón már az én 6 éves fiam is elgurul, de a motor az más. Nem véletlenül segéd-motorkerékpár a neve.


Csak egy jó tanács volt, egyébként meg azt csinálsz, amit akarsz..

2011. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Szerintem meg de... a robogót nem igazán tudnám motornak mondani, nemhogy még összehasonlítani egy ezres Gixxerrel. A lopás meg amúgy büncselekmény, de családon belül is minimum etikátlan pofátlanság (már bocs hogy így lehordalak, de 15 évesen még nem sokat tudhatsz a világról ha így állsz hozzá). Szerintem sokkal jobban járnál ha megkérnéd apádat hogy vegyen neked egy Simsont vagy hasonló kaliberű motort hogy kicsit lecsillapítsd a motorozási vágyadat, ha jól sejtem ő is valami hasonlón kezdhette.
2011. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Cseréld le a robogót valami endurora. Azzal megtanulsz motorozni, terepen, és közúton is. Öt éve "motorozol", és nem tudod, hogy hogyan vannak a fokozatok motoron ? Nagyon érdekelhet a téma. Akkor valószínűleg akkora gázzal indulnál a GSX-R-rel is, mint a robogóddal.
2011. máj. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

"motorról van szó vagyis nincs váltókar...."


Mi az, hogy nincs váltókar egy gixxeren te szégyentelen teee!?


Ne így öld már meg magad, ha összetöröd a gixxert, apád megöl. (jó, ez is egy mód a halálra, de ne törj már össze 1 szép motort :S)


Számtalan más módja van. Egy p*csköszörűvel (robogó) öld meg magad inkább, azért nem kár. No meg érted se.

2011. máj. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

A te robogód 5 le körüli az 1000 gsxr az pedig 180 körül (nem vagyok benne biztos ezért ne hordjatok le) tisztában vagy azzal hogy abba mekkora erő van? 1-esben adsz egy nagyobb gázfröccsöt és már túllépted a 100km/h-t.


Robogó után hülyeség felülni egy ekkora motorra. Egyrészt a súlykülönbség miatt, az se biztos hogy kanyarba meg tudod fogni, és ha még olyan alap dolgokkal se vagy tisztában hogy hol vannak a sebességfokozatok akkor meg főleg ne!!!!!


Egy kicsit hirtelen engeded ki a kuplungot és már 1 kerékre akar állni és kiugrik alólad.


Egy ilyen motorhoz rengeteg tapasztalat kell hogy el tudd vezetni. 15 évesen neked még bőven nincs ilyen tapasztalatod. Nekem eddig eddig egy 600-as GsxR volt a legnagyobb amit eddig vezettem, előtte is már volt pár nagyobb motor, de a GsxR-en még én is meglepődtem mert annyira félelmetes volt az ereje.

2011. máj. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!