Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy müködik a váltó?

Hogy müködik a váltó?

Figyelt kérdés
Hello. Valamelyik nap kiakarom lopni apám gsx-r 1000rét mert sose adja ide a kérdésem hogy müködiik rajta a váltó? mert még csak robogóval mentem
2011. máj. 25. 20:49
1 2 3
 21/24 p19851 válasza:
Láttál már amerikai filmet, amiben az automata váltóhoz szokott sofőr próbál normál váltós autót vezetni? Na az nem is áll olyan messze a valóságtól. Még egy alap simson is tud furát csinálni, ha nem tudod kuplungot használni.
2011. máj. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászóló: Na pont erre akartam kilyukadni! KÖSZÖNÖM hogy kivetted a számból a szót :D :) ;)
2011. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Hogy én mennyire utálom ezeket a kis beképzelt taknyos orrú robogósokat. Biztos, hogy a fiamnak soha nem fogok robogót venni, és engedni sem fogom neki, hogy vegyen mert nem akarom, hogy ilyen legyen, inkább megveszem neki kétszer annyiért a Motort nagy betűvel.

A robogó nem motor, és még szerkezetileg is távol áll tőle. Az segédmotoros KERÉKPÁR olyan mint az elektromos bicaj csak Otto-motorral.

A motor után ha ráül egy motorra akkor kisebb eséllye fogja megölni magát.

De tudod mit? Én írtam neked jó szándékkal 23:31-kor. Erre te lepontozol akkor most azt mondom, hogy kösd el, borulj vele egyet, törd össze magad és még azt is meg fogod érdemelni, hogy apád lekever egy olyat, hogy a taknyod csak úgy repülni fog.

2011. máj. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szóról szóra így van! A Városban "száguldoznak"(legalábbis azt képzelik hogy most aztán több Lóerők,vagy több Unikornis erő van alattuk) miközben egy kis egyszerű szerkezet van alattuk!

és erre verik magukat (múltkor láttam egy srácot... Stop tábla-ugye egy helybe állva,jön egy kisebb Suzuki-s (talán 250-350ccm között volt) és el húzza neki... Robogós néz,erre előretámaszt és elkezdi "faroltatni a robogót" aztán majdnem bele is harapott a betonba,mivel a robogóba nem volt paci) :D ez kell... a robogó nem sport és nem Streetfighter,sem naked bike! a robogó az egy egyszerű kis eszköz jövés-menésre (pl. le a sarki boltig meg vissza) :)

2011. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!