Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Swift/Corsa/F Astra Melyiket...

Swift/Corsa/F Astra Melyiket vegyem? (350000 van rá kb. )

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Lényeg, hogy Suzukit semmiképp se!
2011. máj. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp Suzukit választanám\tottam\ nem bántam meg 1.0 99 es ennyiért vettem négy éve akkor csont nélkül átment műszakin most is csak fékbetét csere volt, azon kívül, hogy benzingőzzel elmegy a biztosítása is nevetséges összeg. és nemhalokmegbennehatörik.
2011. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 27. 17:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Még egy voks a suzukira.

Igénytelen, csak tankolni kell.

2011. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jajaja...Igénytelen...bla-bla...Lényegében minden autó igénytelen,ha leszarjuk.Azt az autót kell csak tankolni,ami karban van tartva.Nem kell a szöveg,nekem is van jópár igénytelen ismerősöm,tényleg csak tankolják az autót,bár arról nem szól a fáma,hogy rakás sz@r az egész autó.Azon kívül,hogy van benne egy működő motor meg váltó,nem ér egy tál bablevest az egész...

Nekem opelem van,képzeljétek én is csak tankolom,de karban is tartom,mert az autó egy gép,ami sorozatos igénybevételnek van kitéve,ami öregbíti.Annak ellenére,hogy opelem van és elégedett vagyok vele én a III Golfot ajánlom,mert megbízható is általában és a felsoroltakkal szemben jobban tartja az árát,ergo kevesebb pénzt buksz vele,ha eladod.

2011. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A suzuki megbízható, viszont az opel komfortosabb.

Attól függ, hogy melyiket tartod fontosabbnak.

Nekem suzuim van, de meg vagyok vele elégedve.....

2012. febr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!