Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik hogy egy simson ennyi...

Létezik hogy egy simson ennyi ccm-es legyen? Vagy csak kamu?

Figyelt kérdés
Itt a link: [link]
2011. máj. 27. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:

persze, gyakorlatilag-elméletileg létezhet, bármit meg lehet építeni

de amit linkeltél, az nekem gyanús, nem tűnik valami nagynak az a henger, de lehet, hogy én látom rosszul

2011. máj. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az,mert én is kicsinek látom ahoz!
2011. máj. 27. 23:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyári hengerből persely cserével és az alu test felmarásával úgy tudom még lehet 95ccm-t elővarázsolni, ami persze nem látszik kívülről.

Viszont ekkora köbcentinél már nem lehet játszani, mindent eléggé szívósra kell csinálni a blokkban, és nem hiszem, hogy ha nem képes legalább lefesteni a motort eladás előtt, akkor olyan lehet a tuning is.

A hosszú egyest meg megnézném.

2011. máj. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondolom pont ezért is adja el,mert már tud valamit:)
2011. máj. 28. 00:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennek az ég egy világon semmi értelmét nem látom, minek csinálni 95-ös Simson, ha egyáltalán megy is akkor is hamar tönkre fog menni, mert 50-re tervezték és a 95 már majdnem 2x annyi, Már a 70-es henger is kockázatos hacsak nincs nagyon jól megcsinálva.

Akkor már egyszerűbb a Simson vázba Mz-blokkot tenni mint a hengerrel vacakolgatni hogy hány köbcentis is.

2011. máj. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Egy kihegyezett forgós 70-es megfog egy 250-es ETZ-t...
2011. máj. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!