Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő jogsim lesz? 3éve van...

Toborc kérdése:

Kezdő jogsim lesz? 3éve van jogsim 'M' kategóriára (50 ccm^3 motor) és most megyek 'B' jogsira, és a kezdő jogsi 2évig van. Tehát 3év Mes jogsi után kezdő 'B'-s jogsim lesz vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, az lesz!
2011. máj. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy kezdő. Nem autót tanultál meg vezetni 3 év alatt.
2011. máj. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, de ez azért nem olyan nagy hátrány, hiszen csak utánfutót nem vontathatsz.
2011. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen tudom mi a különbség:D

egyébként én ugytudom hogy akinke van 2éve pl 'B'-os jogsija annak ha lerakja az 'A' nem lesz kezdő 'A'-s jogsija, szal egyböl vihet személyt, és ő sem motorozni tanult:D

2011. máj. 28. 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nem így van.

Ha lerakod "A1"-re ( 125 ccm ) És az megvan 2 éve vagy több mint 2 éve és lerakod "A" -ra ( korlátlan ) Na akkor nem számít kezdőnek! és vihetsz személyt. Egyébként ha nincs semmilyen előjogsid akkor "A" -ra ( korlátlan ) Csak 21 évesen teheted le. De ha Már lerakod "A1" -re ( 125 ccm ) 16 évesen és letelik a 2 év ( 18 éves leszel ) akkor már le is telt az az idő , hogy kezdő jogsid van és 18 évesen leteheted "A"-ra és vihetsz személyt is.

2011. máj. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

mind1 már tudom hogy is van ez...

kezdő jogsim lesz sajnos de ez van, egyébként ha valakinek már több mint 2évig van valamilyen NEMZETKÖZI jogsija( tehát amit bármelyik országban elismernek annak nem lesz aköv jogsija kezdő)

2011. jún. 13. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!