Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó, legyen olcsó vagy...

Első autó, legyen olcsó vagy valamivel drágább?

Figyelt kérdés

Hamarosan megszerzem a jogsimat, és ugye gondolkodok, hogy mi legyen az első autóm. Eddig teljesen meg voltam győződve, hogy Peugeot 206-ot szeretnék 600.000 Ft-ért, de az itteni kérdéseket-válaszokat olvasva elgondolkodtam, hogy talán egy 250 ezres Renault Twingo jobb lenne "teszt" autónak. Barátom szerint hülyeséget beszélek és, hogy szerinte csak azért hoztam fel ezt, hogy előbb lehessen autóm. Szóval nem érti meg a kérdésemet.


Szerintetek is jobb első autónak egy kisebb, nem baj ha törik autót venni vagy felesleges, mert fél év után úgyis lecserélem, akkor meg mit kezdek a kisautóval?


21/N


2011. máj. 29. 16:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Tökmindegy, hogy milyet veszel, úgyis hamar leamortizálod. Kezdő jogsis vagy, ráadásul nő. A létező legrosszabb párosítás.
2011. máj. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mert miért hátrány ha nő?
2011. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Mert a nők ne tudnak vezetni. Parkolni meg pláne.
2011. máj. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2%
az 52%osok meg nem tudnak írni, olvasni meg pláne...
2011. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A nők sokkal óvatosabban vezetnek, mint a férfiak. Ráadásul pont az óvatosságuk miatt és pláne kezdő sofőrként annyira figyelnek, hogy a legkevesebb sajáthibás autótörést követnek el frissjogsis nők. Úgyhogy a sztereotípiákat el lehetne végre felejteni. Amúgy meg olyan kocsit vegyél, amire pénzed van és tetszik is.
2011. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 bp1985 ***** válasza:
Kicsit bunkó vagy, nem gondolod? Nem 1 olyan női vezetőt ismerek, aki jobban vezet, mint a férfiak többsége...
2011. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jaja. Annyira jól vezetnek, hogy 2 hetente kell kuplungot cserélni a kocsijukban mert annyi idő alatt tönkreteszik. Hát igen, ez egyébként tényleg tehetség kérdése, én nem tudnék ilyet csinálni, úgyhogy ebben jobbak nálam ;)
2011. máj. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

17:15

Te beszélsz??

Te 44%-os vagy. :D

2011. máj. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Hát igen, nincs is jobb, mint mikor a 44%-os osztja az észt az 52%-osnak az aránya miatt...
2011. máj. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is jobban kell vigyázni a kezdő nőkre, nagyon szerencsétlenek. Holott van teherautóra, autóra jogsim, így nyáron legfőképp motorozok és kész életveszély!!! Szinte naponta használom a dudát... Nem tudom mért kellett lehurrogni szerencsétlen HSZ-előt, csak az igazat mondta h nem tudnak vezetni.

A kérdéshez szólva, a Renault Twingo jó kis autó, motorikusan semmi baja nincs, ( elárulom h 100x többet ér mint a Peugeot!!!), sötétített üveggel, meg egy jó felnivel tökéletes női autót lehet belőle kihozni, kényelmes, jól vezethető. Unokanővéremnek is ilyen van:)

Szóval én a Renaultot ajánlanám, ha nem akarsz bajlódni a szervízzel.

2011. máj. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!