Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki SX4 milyen autó?

Suzuki SX4 milyen autó?

Figyelt kérdés

Akinek van ilyenje vagy vezetett ilyet sokat, írna róla dolgokat? Menetteljesítmény, vezethetőség, kényelem, biztonság, megbízhatóság stb...

Legjobban az 1.6-os érdekel de bármilyen jöhet :)


2011. jún. 1. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Én csak utasként élvezhettem, de meglepett a puritánsága, fapadossága. Megvallom, örömmel ültem vissza a 15 éves swift-embe!
2011. jún. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Családi másod vagy harmad autónak kiváló. Első helyre nem tenném. Nálunk is a 3. helyen van, ha a másik kettőnél véletlenül gond lenne. Meg az is szempont hogy a feleségemnek nagyon meg tetszett. De szerintem sem egy rossz autó, mondjuk ahol csak egy gyerek van ott bőven elég. Nekem ugye 4 van, de akkor is kell a két autó. Bár azok egy Phaeton és egy Audi A 7, de az ördög nem alszik. Murphy törvénye bármikor beüthet.
2011. jún. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kocsi, jó hogy magasan és nagy kerekei vannak, nem érzik annyira a magyar utakat, és jól is megy, kb 3000-4500 ig érzi jól magát a motor (1.5) és meglepő, de 110-nél kevesebbet eszik mint 90-nél, nekünk 3 éve van meg de eddig csak olajat cseréltünk benne, olyan mint egy Doxa.

Szerintem sok különbség nincs az 1.5 vagy 1.6 benzinesek között, ha benzinest akarsz akkor inkább maradj az 1.5-nél, azokból jóval nagyobb a választék és nem számottevő a teljesítménykülönbség, de viszont az 1.6 millióval drágább.

Ha dízel érdekel akkor az 1.6 dízel asszem Peugeot motoros, az 1.9 pedig Fiat motoros, akkor az 1.9-et érdemes választani, az erősebb és megbízhatóbb.

2011. jún. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem találom jobbnak mint az Ignist. Ami jóval olcsóbb.

Abból is van összkerekes.

No és az az SX4-ből a zöme nem az pedig a neve ezt sugallja.

2011. jún. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyósnak van sx4 e 1.6 dízel. Már vezettem néhányszor, egész jó volt, picit fapados, viszont keveset eszik, elég kényelmes, nem rossz vezetni.
2011. jún. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Nekem 3 ferrárim és 6 amg-s mercim van, de azért énis tartok pár trabantot, hátha lerohadna ;)
2011. jún. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsére nem volt csak egy ideig kölcsönautóként használtam tehát a fenntartásáról és a meghibásodásairól sajnos nem tudok írni de mivel az autó egy rokonomé volt elmondhatom, hogy megbízható szerkezet nincs vele különösebb gond, a tulaj 3 év alatt csak a kötelező szervizekre vitte azon felül volt egy pár fékbetét és egy kerékcsapágy csere utóbbit garanciában. Ezen felül még a hifivel voltak apróbb gondok.

Szerintem : Kicsi a csomagtartó. Én egy átlagos heti váráslásnál elhozok két vizet (6-os) meg sok egyébb mást is és bizony néha az ülésre kellett pakolnom mert nem volt hely. Egy család, hogy tudja ezzel elvinni a córeszt egy nyaralásra?

Az anyagok olcsó hatásúak és puritának, a hifi sztem csúnyán szól, nincs teljes értékű pótkerék és a jól extrázott darabok baromi drágák az amúgy se olcsó autónál. Szóval tényleg ízlések és pofonok de én 4 millával a kezemben mondjuk opel astra, 2-3 éves mondeo, vagy focusban gondolkodnék. Nemhiába esett vissza az eladás ilyen árak mellett már jobban megéri a német. Ők is vezetik az eladási listákat 2010: 1. Ford 2.Opel

2011. okt. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!