Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg nagyon szar autó a...

Tényleg nagyon szar autó a Suzuki Splash?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 16:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A tulajok megmondják:

[link]

Reklám:

2011. szept. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
az hát. főleg a gyakorikérdéseken. e-szerint az oldal szerint, az összes suzuki szar, csak a német a jó.
2011. szept. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan! Mindjárt jön a sok kis köcsög, hogy fúúúúj vegyél BMW-t mert az a menő!
2011. szept. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem tetszik formailag de a motorjai jók.

Írta egy Ős Suzukis.

2011. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha annyira Suzukit akarsz, inkább SX4-et végy. Azok még ki is néznek valahogy, nem annyira nézik le az utakon és tényleg egész jó autók. Beszéltem egy független szerelővel, mikor a Mercim volt nála futóműállításon, dicsérte egyfolytában milyen kurv@jó és h 250-et is kiviszi. Amik sztem amúgy a legrosszabbak az a Swift és az Ignis
2011. szept. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jah meg még annyit az SX4-ről, hogy még nyáron jöttem haza Pestre Sárvárról a 86-os főúton, mentem kb 110-el mikor észrevettem a nyakamon egy fekete SX4-et, de nem az a rajoskodó magatartás, ezen tényleg látszott, hogy sietett. Sűrű volt a szembeforgalom, szóval hiába húzodtam le akárhogy, még fékeztem is, nem bírt megelőzni, nem volt hely, ezért felgyorítottam kb 190-re és gyönyörűszépen jött utánam, majd mikor eltűnt a nem jött már senki, index jobbra, kicsi fék, majd gyönyörűen megelőzött, tök stabilan tartotta magát a szar úton, meg is köszönte elakadás jelzés villantással. Szóval azok a kocsik tényleg ott vannak.
2011. szept. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jah, tiszta versenyautó : http://www.youtube.com/watch?v=MHbSSzx4I9A


Gondolom egy két tartós 190 és a motor kuka. Azért ahhoz a tempóhoz kicsit gyengécske ( nyilván nem is arra van kitalálva).

2011. szept. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Na meg is érkezett a Mercis (most a bmw-sek alszanak) hogy a Swift milyen szar. Kérdem én: mi az a rettentő szar egy 2005 utáni Swiftben? Tudnál strapabíróbb, megbízhatóbb autót mutatni a kategóriában?
2011. szept. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
persze, hogy nem tudna, de csak a német autó a jó...
2011. szept. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tisztelt 91%-os!

Ha egy 1.6 szívó benzines Audi A4-ről lenne szó kb ugyanennyi lóerővel, alig több köbcentivel, akkor is ezt mondanád, hogy 1-2 190-el menés után motor kuka?

2011. szept. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!