Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota corollában (2004)...

Toyota corollában (2004) sehogy se tudom beállítani az órát, és a külső hőmérőt. Töviről-hegyire átolvastam a könyvét. Amelyik gombhoz írja, azon nem szerepel az a felirat, amit a könyv mond. Valakinek ötletek?

Figyelt kérdés
Kizártnak tartom, hogy ne legyen benne, amikor a régi opelünkben is volt. Már úgy megszoktuk.
2011. jún. 3. 09:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg a panele csak a rádiót írja ki, semmi mást. A fogyasztást se, csak 0-át mutat mindig. Mostanában vettük a kocsit.
2011. jún. 3. 09:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát azt hiszem arra hátul rá kell dugni pár kábelt, amit egy szétszedésnél elfelejtettek. De előtte próbálkozz meg hibás biztosíték vadászattal, bár ezt nem tartom annyira valószínűnek.Hőmérőnek, ha rá van dugva a kábel mutatnia kell valamit minden nyomkodás nélkül..
2011. jún. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt olvastam a könyvében, hogy a hőmérőnek mutatnia kellene két vonalat akkor is, ha hibás. Én is arra gondoltam, hogy nincsen összekötve jól. A biztosítékok rendben vannak. Köszi
2011. jún. 3. 09:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Hibás lehet a kijelződ ... talán
2011. jún. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!