Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Clio 1.2 hibajelző,...

Renault Clio 1.2 hibajelző, ha olyan 80km/h felé megyek. A Km/h mutató vmikor működik valamikor nem. De ha működik és ez a jel kigyullad akkor a km/h nem működik. Mi a probléma? i23. photobucket.com/albums/b366/leathers69/Aaaa. Jpg

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
hát például az egyik baj,hogy nem működik a link
2011. jún. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm annak aki belinkelte megfelelően!


vmi gyujtótekercs probléma lehet ha jól vettem ki egy angol fórumból...


tehát ha a gyujtótekercs rossz vagy van vele valami akkor lehet hogy amiatt nem jó a km/h mutató???

2011. jún. 5. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a gyújtótekercsre gondoltak hanem kilométeróra tekercsére. Kicsit próbálnál pontosítani? Mióta van ez? Volt-e szervizben? Volt-e kasztnisnál? Volt-e rajta cserélve valami? Kölcsönbe odaadtad-e valakinek?
2011. jún. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mozy válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám egyszer jó egyszer nem,ha nem működik másképp viselkedik az autó is(pl.motor féknél néha rángat,nem húz úgy ahogy kéne....)az baj hogy nem bovdenes hanem elektromos és így még rosszabb.Ha valakinek van valami tippje vagy valaki rájött hogy mi a probléma akkor megköszönném.Ja és néha nekem is kivilágít az a jel.
2012. jan. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!