Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda civic 1.8B (2007)....

Honda civic 1.8B (2007). Miért van kuplung szag?

Figyelt kérdés
Amikor 150 fölé megyek akkor mindig bejön a kuplung szag. Ez normális? Van itt köztetek honda tulajdonos?
2011. jún. 6. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy csúszik a kuplung (de akkor ugyanazon a fordulaton ugyanolyan terhelés mellett alacsonyabb sebességi fokozatokban is érezned kell), vagy nézesd meg a fékeket.
2011. jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem fékezek közbe. Akkor jön elő amikor hirtelen felgyorsulok(előzésnél pl.) Hirtelen bejön a szag a fülkébe. De ha tartom a tempót utána már nem érzem. Csak gyorsulás közbe. Próbáltam már a kuplungot, hogy csúszik e. De nem csúszik.


És új kora óta csinálja ezt.

2011. jún. 6. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:
De ha új kora óta csinálja, miért nem vitted vissza a márkakereskedésbe?
2011. jún. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért mert megutáltam a szervizt. És nem láttak ott szívesen, mert rájöttem hogy leakartak húzni pénzzel és ezt nem tetszéssel mutattam ki(sajátos módon). Egy rabló banda. Meg nem is értettek a kocsihoz. Az olajcserénél tovább nem terjed a tudásuk.
2011. jún. 6. 13:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ezt értem, én sem viszem soha márkaszervízbe az autóm, de a tied más, mert garanciális volt. Kötelességük volt tök ingyen megcsinálni. Mondjuk itt már kár a szóért. Egyébként helyedben elvinném egy szervízbe megnézetni, nehogy egy baj kezdete legyen. Amúgy nemtom mennyire nyüstölöd az autót, akár vadiúj kora óta is. Azok ugyanis nem szeretik az azonnali kínzást!
2011. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!