Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Agila 2003as kocsin a...

Opel Agila 2003as kocsin a motor tetején, a szelepháznak a tetejét hogy tudom levenni? Pár darab torx csavar tartja. De a tetején van egy műanyag darab ami alatt vlami nagyfeszültségű elektronika van. Az nem akadályozza a szelepfedél levételét?

Figyelt kérdés

csatoltam egy képet amin látszik a motor.

olaj csere történne a kocsin,de a forgattyús tengely,és a csapágyak rozsdásak lennének.

ezt szeretném megnézni


2011. jún. 6. 20:14
 1/4 A kérdező kommentje:
2011. jún. 6. 20:15
 2/4 A kérdező kommentje:
az a bizonyos ecotec alatt
2011. jún. 6. 20:15
 3/4 anonim ***** válasza:

"forgattyús tengely,és a csapágyak rozsdásak lennének"


Akkor ezen az olajcsere sem segít!De mitől lenne rozsdás?

A "forgattyús tengely,és a csapágyak" megnézéséhez inkább az olajteknőt kellene levenni, nem a szelepdeknit!

2011. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

20:41 jól írja, ha elkezded bontogatni a motor tetejét, akkor a vezérműtengelyhez (bütyköstengely) fogsz előbb jutni, a forgattyústengely (főtengely) alul van. Ha rendszeresen használatban van a kocsi, akkor a motoron belül nem nagyon fognak rozsdásodni az alkatrészek.

Ne bontsd szét, inkább a lecserélt olajszűrőt nézd meg, én pl. szét szoktam vágni óvatosan, megnézem mit sikerült megfognia.

2011. jún. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!