Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik veztést...

Szerintetek melyik veztést segítő elektronika amelyik tényleg hasznos vagy ami nektek fontos hogy legyen az autóban? (beleszámít a tempomat is)

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem hasznos pl az ABS, de nem létszükséglet. ami nekem fontos az nem igazán elektronika, inkább kényelmi extra: a légkondícionáló.
2011. szept. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell semmi ilyen marhaság. Engem csak zavar. Nagyobb a jármű meghibásodási esélye is.
2011. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

ABS, ESP, tempomat, klima, elektromos ablak, centrálzár.

Ez szerintem a minimum, ha évi 30-40 e km mész.

2011. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát a következő kocsimban biztosan lesz klíma, ez is segíti a vezetést, Tempomat, hogy autópályán ne kelljen nyomni a gázt 1,5 (vagy több) órán keresztül, nem hülyeség a kanyarfényszóró és télen praktikus a kormány-fűtés, de ennek is van mezei módja, amit úgy hívnak: kesztyű! Valóban elektronikai dolgok: H Astra-ban emelkedőn való elindulást segítő - Hill Start Assist (HSA), Cornering Brake Control (CBC) optimizes braking distance and driving stability, also when braking in curves, más esetekben: ABS alap, ESP-Electronic Stability Program, ASR-Acceleration Skid Control, Active Brake Assist (ABA), EBS-Electronic Braking System, Head Up Display is jó megoldás.
2011. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg parkoljon be magától meg figyelje a táblákat,hogy én nyugodtan sz@rhassak mindenre.Meg ami nagyon fontos,hogy állítsa a hűtőrács lamelláit.Ez életbe vágó.De az is kell,hogy legyen benne szivargyújtóról működtethető szopógép is.
2011. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
170LE feletti teljesíttmény, kis össztömeg, kis, pörgős motor, és nekem ennyi elég lenne a boldogsághoz. Esetleg egy változtatható motorvezérlés. Mondjuk a klímát sem vetném meg, de számomra nem nélkülözhetetlen.
2011. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Osztom előttem-utánam szól véleményét:)

Amúgy lehet,én vagyok vaskalapos,de mi az a "vezetést segítő berendezés"?-Nem belekötni akarok a kérdésbe,de nekem már magasak ezek a marhaságok.Nem tudunk vezetni?Preferáljuk a kipörgésgátlót,de nem azért,mert véd a megcsúszástól,hanem azért mert így gyorsul a legjobban a szekér.Kell az abs is,mert,ha már megyek,mint az állat,akkor nehogymár megcsússzak,mert nem tudok fékezni.

Tudom,sokak nem értenek egyet velem.Nyilvánvaló,mert aki teheti megfizeti,aki nem,az megfizetné.De én letojom ezeket,mert tudom,hogy egyszerűen arról van szó,hogy el lehessen adni az autót.És,mivel hullunk,mint a legyek az utakon,ezért tök értelmes a vezetést segítő sz@rakupac.Csak nem az én zsebemből húznak ki ezért százezreket...

2011. szept. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Így is van kedves utolsó és 20:40-es nagyon egyet értek veletek, örülök hogy valakinek az autó még a vezetésről szól,amúgy én az autómata váltótól az ABS-en át a tempomatig mindegyiket rühellem, de azért az ABS meg a kipörgésgátló talán nem olyan felesleges hülyeség annak ellenéra hogy mint mondtam nem igazán komázom őket :)
2011. szept. 6. 21:29
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden ilyen elekromos "segítő" kütyü hülyeség.

Nekem egy mezei autóm van még szervó sincs benne és mindig sikerül leparkolni, elindulni, megállni, lábbal nyomni a gázt, figyelni a táblákat.....

2011. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szervókormány, ABS, tempomat, elektromos ablak, klíma.


Akinek nem kell még a kormányszervó sem, az nem is szokott napi 150 km-t menni városban, és 10 percenként leparkolni!


Az ABS-t gondolom nem kell magyarázni.


A tempomat a pályákon tud hasznos lenni!


Elektromos ablak: Na nehogy má' a mekdrájvnál kézzel tekerésszem az ablakot? :D

2011. szept. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!