Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Babetta 210es-el bemernétek...

Babetta 210es-el bemernétek válalni egy oda-vissza 130km-es utat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 05:52
 1/3 anonim ***** válasza:
ha rendesen fel van készítve és viszel gyertyát,villáskulcsokat,csavarhúzót,gumijavítót meg egy belsőt akkor simán
2011. jún. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a moped ralin szeretnél indulni?

minden képen otthon jól fel kell készíteni,a csavarok alá alátét,hogy ne lazuljanak fel. mindent patentra beállítani.

és a kolega előttem leírta az útra valót.de én még a gyújtáshoz is vinnék alkatrészt.esetleg küllőt egy pár darabot még

2011. jún. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jó műszaki állapotban van, simán! Vinnék alap alkatrészeket, szerszámokat. Nem egy bonyolult szerkezet, bárhol meg lehet szerelni ha kell. Másrészt ha okosan hajtja az ember, messzire elvisz. Én romettel jártam így. 30-35-ös tempóval gyakorlatilag a világból kivitt. Viszont ha kihúzattam, gyilkoltam, 1-2 km-en belül megadta magát.
2011. jún. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!