Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kawaski zzr 250-400 vagy...

Kawaski zzr 250-400 vagy suzuki gsf 250-400 motor lenne az ideálisabb?

Figyelt kérdés

letenném AK-ra a motoros jogosítványt,és vennék egy nagy motort.rometeztem meg smkp motorokkal van alapom de nem sokat számít....

szerintetek melyik motor érné meg a pénzét? sajnos inkább az ár dönt,hogy melyiket vegyem de 30-40 Ft os különbséget még ráadnám az árára.

inkább túrásabb típus vagyok.180 cm magas 75 kg.

melyik motort lenne érdemes megvenni?

ismerem mind2 típust műszaki adatait,van különbség rendesen


2011. jún. 14. 10:32
 1/4 anonim válasza:

Wow, én is ezen töprengek, hogy Kawasaki zzr 250 vagy 400.

:)

Bocs, hogy bele dumáltam, csak szertném megtalálni később is a kérdésed. :)

2011. jún. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
semmi gáz :) nehéz választás. mert ügye AK 25 kw ig és egy papíron ekkora teljesítményű 400as zzr nem rossz.mert azt egy darabig nem nőné ki az ember,mint a kis testvérét aki valóban 25 kw körül van.bár a 400as már kezdő nagy motornak kicsit necces de kezes jószágok és vigyázni kell a gázcsavarással
2011. jún. 14. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a ZZR-t ajánlom, egyik rokonomnak van egy 400-as. Előtte robogóval járt, de gond nélkül átszokott rá és nagyon jól vezeti. Neked is menni fog simán :)
2011. jún. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ ! ezek után valóban jobban húz a szívem a zzr-hez :D
2011. jún. 16. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!