Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az igaz, hogy ha motorfékkel...

Az igaz, hogy ha motorfékkel fékezek (gurulok) nem fogyaszt benzint az autó?

Figyelt kérdés

Kreszen és rutinon is ugy tanultam hogy nem fogyaszt(most járok rutinra), de ha kiteszem üresbe és ugy gurulok akkor fogyaszt mivel alapjáraton pörög a motor.

Én ezt mondtam apámnak, de nem hiszi el, aztmondta ez hülyeség, pedig vezetni tud rendesen, tisztában van az autóval mert sokat dolgozott autószerelő mellett, meg megvan neki minden jogsija az A-n kívül, igy nem tudom kinek higyjek.


2011. jún. 17. 08:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ma 10:35:

A Samaráknál tényleg volt mágnesszelep, az alapjárati üzemanyag elzárására, de pl egy 120-as skodánál keresheted. (Amúgy a szamárnál érdekes dolgokat tud művelni a mágnesszelep, ha elromlik az elektronika. Tapasztalat.)

2011. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

akkor ezek szerint a egy pár éves autó nem fogyaszt olyankor

2011. jún. 17. 14:36
 13/16 anonim ***** válasza:
így van
2011. jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja, hogy fogyaszt, az még leragadt a trabant korszakban ami szabadonfutó volt.


Motorféknél nem fogyaszt. De ez számos írásban is olvasható a neten. A trabikat pedig adjátok el.

2011. jún. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
a 2t trabival nem is nagyon kell motorfékezni ha jól tudom mert akkor nem olyan a kenése, de ez lehet hülyeség, de 2t motornál nem ajánlatos ugy tudom
2011. jún. 17. 19:34
 16/16 anonim válasza:
akkkor vegul is egy oregebb 20 eves karburatoros 4 utemu auto fogyaszt motorfekezeskor vagy sem?
2012. febr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!