Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt motort szeretnék...

Használt motort szeretnék venni, milyet márkát, fajtát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Mivel szorít az A kategóriás jogosítvány korlátozása ezért kritérium az lenne hogy 25kw, és valami olyasmit keresnék ami nem fogyaszt túl sokat, lehet túra is, de kinézete valamennyire sportos legyen és 2 személy is kényelmesen elférjen, árba ilyen 400ezerig maximum, milyen fajták, márkák között keresgéljek?
2011. jún. 18. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább egy Aprilia RS 125 kiveszed a fojtást és ott van neked 30 lóerő de a papíron csak 11 KW lesz.
2011. jún. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a leírásod alapján neked supermoto vagy enduro kell.

Nézd meg hasznaltauto.hu-n hogy neked melyik márka tetszik és ha árban is jó akkor vedd meg.

2011. jún. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddgi válaszokat, Aprilia RS 125 nemrossz egynek..:) Endurók külsőre nemjönnek be inkább versenyesebb kinézetre gondoltam, tudjátok mindent a szemnek semmit a féknek...

Várom még az ötleteket:)

2011. jún. 18. 13:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Legalább neked van jogsid...én is A korlátozott-ra jelentkezek, és ha meglesz (ami tuti) egy Malaguti Madison-t néztem ki...csak még nem tudom milyet:) Van többféle, 150,180,200,250 és 400ccn-is. Nagyon jól néz ki, és árba se hűű de nagy 250-400közt elég sok van:)
2011. jún. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jah, amúgy nehéz volt a jogsi? Hány hét alatt tetted le? mennyibe került?
2011. jún. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne:)Utolsó kérdésre várjuk a választ:)
2011. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát én rokonnl kezdtem, de iskola miatt nyáron nemvittem vgig ezért átjöttem máshova, hát nemnagydolog az egész ha fejben koncentrálsz és akarod azt a jogsit oktatóm monta hogy aki úgy áll hozzá h mindegy és csak a szülei tolják stb..akkor úgy nehéz, most a kressz az nagyonkönnyű ha progikkal rákészülsz, kressz tanfolyam az nemsokszart ér otthon kell ink progizni legalábbis magamból kiindúlva, EÜ-se vészes, Rutin az pofonegyszerű azon átmegy mindenki forgalomból álltalában 1-2*megbuktatnak mert a tökéletesre várnak, én 3*szorra mentem át, de nemtudtam jobban vezetni mint az előző kettőnél.. mennyi idő ez változó oktatótól is függ h mennyire van elhalmozva szerintem kétésfél 3hónap átlag... Pénzbe össz vissz 200körül:)
2011. jún. 19. 09:43
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a Malaguti ajánlatát, de ez a robogós téma nemjönbe kicsit komolyabb motorosabb kinézetre mennék..:)
2011. jún. 19. 09:44
 9/11 anonim ***** válasza:
200 körül? Á akkor én inkább kihagyom:D neked korlátlan a jogsid?
2011. jún. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én ezt néztem ki neked :)

[link]

2011. jún. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!