Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autószalonban vagy használt...

Autószalonban vagy használt autó kereskedőnél lehet jobb áron és biztonságosabban használt autót vásárolni? Melyiket ajánlanátok és miért?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én szívem szerint azt mondanám, hogy egyiktől se. Kétezer százalék, hogy visszatekerik az órát, egy magánszemélytől vásárolt autóban kisebb rá az esély. Ráadásul abból, hogy látod a tulajt, tudsz következtetni arra, hogyan használták az autót.
2010. dec. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Pontosan. Még magánszemélytöl is rizikos használt autot vásárolni nem, hogy kereskedésekböl...

Hogy mért?! mert ott b@sszák át az embert ahol csak tudják, olyanokat mondanak amit még maguk sem hisznek el.

2010. dec. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én egyszer vettem kereskedésből autót, mivel egy eléggé ritka autót szúrtam ki, és csak kereskedésbe találtam.


a boardcomputer-kijelző váltóra azt mondta hogy tempomat, van benne ülésfűtés, sose lett törve, nemm lett gyilkolva.



már feltűnt hogy amikor beindították hogy nem gyári hangja van, és a csomagtartó kinyitásakor szép ujjnyi vatag kábelek voltak az erősítőnek.

(ezekből már lehet következtetni 1-2 dologra)

130.000km volt benne de a kormány az rücskösre volt kopva, nagypapám 20 éves wartburgjába szebb a kormány.

amikor vittük haza, akkor kiderült hogy a futómű taccsra van vágva, az ülésfűtés nem működik (kiderült be se volt kötve), eredetvizsgálaton kiderült hogy már egyszer becsúsztak vele egy kamion alá.


csak azért nem bánom mert teljesen szerelmes vagyok mai napig ebbe az autóba és 18 éves korom ellenére én magam szerelem az autót.

2010. dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

utolsóó

milyen kocsi ez?

2010. dec. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
BMW 316i Compact M-packet E36
2010. dec. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
gyári m-packetesből jelenleg 1 darab van hasznaltauto.hu-n XD
2010. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

utánanéztem, de nem találtam semmit erről az m packetről

mi ez?

2010. dec. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

egy E36-os compact karosszéria, elől E36 M3-as felfüggők hátul E30 M3-as felfüggők. Igazából egy M3-as csak gyengébb motorral szerelve


[link]


ilyen csak nekem 318is motorral van szerelve



nah de a kérdésre visszatérve, a kereskedők ott vágnak át a kocsival ahol csak tudnak, kereskedésből csak nagy körültekintéssel vásárolj autót, és vigyél magaddal egy hozzáértő személyt. Az autószalonok azok azért jóval kultúráltabbak, de a legjobb ha magánembertől veszel használt autót

2010. dec. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az a gondom a magánszemélyes dologtól,hogy beszeretnénk számítani a meglévőnket és még részletre is szükségünk lenne :(

Akkor tulajdonképpen használt autót nem szabad venni?Senkiben sehol nem lehet már bízni?

És aki nem teheti meg hogy újat vegyen az mit csinál?

2010. dec. 7. 18:59
 10/11 anonim ***** válasza:
nem arról van szó hogy nem lehet venni, csak az hogy nagyon körültekintően kell vásárolni kereskedésnél. de az autószalonokkal szerintem semmi probléma, legalábbis onnan rosszat meg nem hallottam
2010. dec. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!