Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olvasáshoz használok szemüvege...

Olvasáshoz használok szemüveget, ezt gépjármű vezetői alkalmassági vizsgálaton el is mondtam, be is jelöltem a lapon. Ezt a jogosítványba is beírják?

Figyelt kérdés
Vezetéshez nem használom.
2011. jún. 18. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2011. jún. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Volt már orvosi vizsgálat? Mert az ott kiállított lapra kerül rá az, hogy vezetésre "alkalmas" "alkalmas vmilyen feltétellel (pl szemüveggel)" vagy "nem alkalmas".

Ez alapján kerül be a jogosítványba is.

2011. jún. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha külön beirják a jogsidba h szemüvegben vezetsz akkor kell használni, de ha bele van irva és pl igazoltatásnál kérdi a rendőr h hol a szemügéd akkor pl mondhatod h lencsét használsz
2011. jún. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mondhatja, hogy kontaktlencsét használ, de nem arra lett bejelentve

külön beleírják, hogy:

szemüveggel

kontaktlencsével

szemüveggel vagy kontaktlencsével

(megfelelő számjekkel)

2011. jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

15:10

Ha a jogsin nincs jelölve, hogy kontaktlencsével is vezethet akkor bukó a dolog....

2011. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A szemüveg kódja a jogsiban 01.01, a kontaktlencséé 01.02 !


[link]

2011. jún. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megvolt a vizsgálat, alkalmasnak találtak.Kérdezték, hogy távolra jól látok-e, erre igent mondtam, evvel kapcsolatban nem volt több kérdés.Akkor ezek szerint nem került be.Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 18. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!