Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autón tanultál vezetni?

Milyen autón tanultál vezetni?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, másoknak milyenek a tapasztalatai. Én egy hét múlva kezdem a tanfolyamot, még nem döntöttem el, majd milyen autón szeretnék tanulni, még odébb van :D, tanácsokat is örömmel fogadok. A válaszokat előre is köszönöm! :)
2011. jún. 22. 11:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

ha jogsi után tervezel autóvásárlást is, akkor olyanon tanulj amilyet szeretnél majd a későbbiekben is használni. vagy legalábbis kategóriájában legyen olyan (méret, teljesítmény) .

Tanulhatsz kis autón is (a rutinpálya könnyebb lesz vele)

tanulhatsz nagy autón is, mert ha azzal tudsz már közlekedni a kisebbel még könnyebb lesz majd az életben

döntsd el magadban hogy melyik szempont a sorrend.

de igazából majd úgyis akkor tanulsz meg igazán vezetni mikor egyedül ülsz majd volán mögött.

2011. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

"melyik szempont a fontos"

bocsi elírtam a kacska ujjaimmal :D

2011. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Hasonlóan gondolom, mint az előző. ha van már autótok, vagy tudod h milyent szeretnél majd magadnak, akkor érdemes egy hasonló vagy ugyanolyan autón tanulni, ha lehet választani.


Nekem egy régi kis swiftem van, és egy sx4-en tanultam vezetni. Nagyvonalakban volt azért hasonlóság :-)

2011. jún. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 hűségesszolgámbalfi ***** válasza:

Tök mindegy min tanulsz,annál jobb minél többet próbálsz ki......Én Thalia-n tanultam és most egy nagy benzines Mercim van.

A régiek azt mondták hogy ha el tudsz vezetni egy Trabit akkor már semmi nem hoz zavarba,valljuk be ebben van is igazság...:)

2011. jún. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Egy dízel Golf-on tanultam vezetni. Merci sajnos nem volt egyik oktatónak sem, pedig én csak azt tartom autónak!
2011. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
én még ezerötösön tanultam. igaz, nem most volt :)
2011. jún. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ignis.
2011. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Audi A6 2006-os :D
2011. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat mindenkinek! :)

Jaja, annyit már tudok, hogy nagy autón szeretnék tanulni, mármint aminek nem látom az elejét, szóval inkább most legyen nehéz, mint később. Szeretném érezni az autót, ne utána lepődjek meg. :) Passatunk van, nem látni ki belőle. :D Ezt fogom vezetni egy darabig, aztán ha lesz pénzem, egy kisebb autót veszek, aminek a költsége legyen minél kevesebb. Inkább legyen kisebb köbcentis, meg jó fogyasztású, hát majd lesz valami. De tanulni passathoz hasonlóan hosszú járgányon szeretnék tanulni. Csak nem tudom még melyiken, meg hát oktatótól is függ, intenzíven melyik tud vállalni. :)

2011. jún. 22. 14:03
 10/21 A kérdező kommentje:
Mármint kilátni belőle persze xD, csak az elejét nem látni, és hát nem is értem, más hogy szokta meg, dehát tényleg csak gyakorlat kérdése, mindenki viszonyít valamihez, stb. Remélem jó oktatóm lesz, megmutat minden praktikát. :)
2011. jún. 22. 14:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!