Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki nem tud valamit arról...

Valaki nem tud valamit arról hogy befogják-e vezetni 50-es motorokra a rendszámot? És ha igen akkor mikor?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
remélem igen
2011. okt. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

Én meg remélem nem...

Ember most gyűjtöttem 470 aláírást hogy a 125 ös motorok is B jogsival lehessnek vezethetők. Te meg itt reméled hogy az 50 es rendszámos lesz?! Bu...zi-e vagy?? Ha még egyszer kirod ezt a kérdés derékba kettétörlek te kis troll.

2011. okt. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Örülök hogy nem kell rendszámot fizetni és nem tudnak trafizni meg hasonlók... 50 ccm . a fűkaszám 30 ne hülyéskedjünk már..
2011. okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a láncfűrészem 120 ccm XD
2011. okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem lesz rendszámos ez hülyeség.. De nem kéne feszegetni ezt a kérdést mert tényleg kitalálja valami ökör politikus.
2011. okt. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%
Pedig jó lenne, ha nem csak én fizetnék a motorom után, hanem a szarrá gányolt, 70es re fúrt robogósok is.
2011. okt. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Előbb-utóbb be fogják vezetni. Nem tudok pontosat, de ha megnézed sok országban van azonosító a smkp-okon is, ráadásul ha van rajta tábla, onnantól őket is le lehet húzni valami adóval. Szerintetek kihagyná ezt a nagyszerű lehetőséget a magyar kormányzat? :)


Én csak azt nem szeretem amikor a falu főutcáján nyélgázon húzzák a 15 éves srácok, megy kb. 80-at a gép, és nem látják be a kevéske szürkeállományukkal hogy lakott területen belül vannak.

És miattuk engem is szivatnak a kékek.

2011. okt. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

22:17


És te komolyan hiszed, hogy bárkit érdekelni fognak az aláírásaid? :D


Amúgy jobb is, hogy nem lehet B-vel 125-ös motort vezetni...

2011. okt. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az jó lenne ha B-vel lehetne 125-öst vezetni hisz Európában szinte mindenhol lehet,de azzal is egyetértek hogy az 50-eseknek legyen rendszáma akármi balesetet okoznak vagy csak meghúznak egy autót letörik a tükrét stb. simán el tudnak hajtani és sose találod meg őket.
2011. okt. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

Azért IS lenne jó a kismotorokon a rendszám mert akkor NEM LEHETNE ŐKET LOPNI MINT A CUKROT, ugyanis lenne központi nyilvántartás.


Így meg ellopnak egy robogót, kicserélnek rajta 2 500 forintos matricát és már el is lehet adni egy adás-vételivel "külföldről hoztam" címszóval. És soha a büdös életbe nem bizonyítod be, hogy lopott. (te ha a tiedet ellopják azt sem kapod vissza az életbe soha)

2011. okt. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!