Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért csinál előriasztást az...

Miért csinál előriasztást az autóm amikor nem nyúlt hozzá senki?

Figyelt kérdés
Már többször csinált ilyet, pedig se nem ment el mellette semmi hangos jármű se nem piszkálta senki! Mi ennek az oka?
2011. jún. 22. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Merül az aksi?
2011. jún. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem! Még nincs 1 éves!
2011. jún. 22. 22:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod, lehet ráugrott egy macska, és a riasztásra el is szaladt, és nem láttad; vagy nekem olyan is volt, hogy egy madár egy jó nagy adag "csomagot" engedett el fölötte :D

Szóval ilyen apróságok is lehetnek, amiket nem veszel észre. Vagy sima vakriasztás, ez benne van általában a leírásban is, hogy megesik.

És ha van a közelben magasfeszültség, az is befolyásolhatja!

2011. jún. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az ütésérzékelőt direkt e miatt állítottam kevésbé érzékenyre, tehát ha beriasztom és el kezdem püfölni akkor is elég nehezen indul be. Viszont 150 méterre van egy trafóház. Nem tudom, hogy az mennyire befolyásolja.
2011. jún. 22. 23:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor tuti amiatt.

Az előző lakhelyemen nekem is naponta csinálta. Szinte mindig ugyanabban az időben.

Mióta egy éve elköltöztem, azóta szinte soha.

2011. jún. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!