Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik csúszka mire jó és mit...

Melyik csúszka mire jó és mit csinál a fűtés/hűtésredszer paneljén?

Figyelt kérdés

Régi autó, nem légkondis, ezen kívül még van egy gomb, amin egy propeller van, az gondolom az intenzitást szabályozza illetve be-kikapcsolja a fűtést/hűtést. A piros gondolom a fűtés csapját szabályozza, a többi viszont nem teljesen egyértelmű számomra, ráadásul lány vagyok. Tudom, google, de ti sokkal okosabbak vagytok. :) Csináltam cuki rajzot is! :)


[link]


2011. okt. 17. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Van sejtésem, hogy mi micsoda, de nem akarok hülyeséget leírni. A rajzod tényleg cuki:D:)
2011. okt. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

írtad,hogy lány vagy,de azért kicsit kérdeznék

-milyen autó ez

-nem e tudnál pl a telóddal egy képet csinálni az ominózusról

2011. okt. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, milyen kocsiról van szó, mert akkor az üzemeltetési útmutatóból könnyen kiderülnek a dolgok.

Tipp, de ez csak tipp:

a bal fölső a kinti levegő beáramlását szabályozza, jobb oldali állásban nyitott, balban teljesen zárt. Jobb felső a fűtés, ahogy írtad is.

Bal alsó szerintem azt jelenti, hova áramoljon a levegő, mármint a meleg, mivel pirosak a nyilak. Üvegek vagy utastér, bal állásban sztm csak üveg, jobb állásban üveg és utastér. Jobb alsó pedig a keverés. Csak meleg levegő csak hideg vagy hideg és meleg keveréke.

2011. okt. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!