Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi probléma lehet egy bemutató...

Mi probléma lehet egy bemutató autóval? Megéri ilyet venni?

Figyelt kérdés
Használt autó hirdetéseknél sokszor látok szalonok 0 kilométeres bemutató autóit egész jó áron. Mi csökkenti ennyire az árukat az összetapogatáson kívül? Jó ilyet megvenni?
2011. jún. 24. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kockázatosabb,mint a vásári,sőt
2011. jún. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mivel rosszabb egy rendes új autónál?
2011. jún. 24. 10:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Pont azzal, hogy összetapogatták, beleültek, szóval már nem új. Olyan, mint a bútoroknál pl. ott is megkapod a kiállítási darabot olcsóbban. Mert már valamilyen szinten volt használva.

Meg mert bemutató darabért senki nem fizeti ki a teljes árat, legyen szó bármiről, így legalább nem marad a nyakukon, hanem valamennyiért még el tudják passzolni.

2011. jún. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én simán megvenném. Lehet hogy űltek már benne de szerintetek a zsír új autóban nem? Azt valahogy fel kellet rakni a platóra szállításnál majd onnan levenni és a szalonban sem tologatják majd őket.
2011. jún. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

bemutató-teszt autóknál lehet az a probléma, hogy hajtva van, az egész országon átmegy, mire eladóvá válik, és gondolom még ilyenkor járatós az autó, és nem tesz neki jót, ha hajtva van, és lehet, hogy ki is húzatják az ilyen autókat


amik meg csak a szalonba állnak, és 0 km-esek, azokra érted a bemutaó autót? hát szerintem semmi hátránya nincsen és jó ilyet megvenni

bár ha 100ezerrel olcsóbb csak, én az újat venném, abba mégsem fingott bele az összes bámészkodó, bár amikor mi vettük az állítólagos új opelunkat 50 km volt benne, amit én sokaltam, de persze tesztpadra állítják meg minden, de ha jól tudom, akkor még nincsen bekötve a számláló, vagy tévedek?

2011. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom olyan 1-2 kilométert tesztelik. Fékpad-Sebességek letesztelése és kész.
2011. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!