Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon ciki, ha ilyen robogóm...

Nagyon ciki, ha ilyen robogóm lesz?

Figyelt kérdés
keeway f-act [link] veszem,ujra és más fajtára nincs is pénzem.Csak 15 vagyok nekem tök mindegy,hogy sz*r a keeway vagy nem a lényeg,hogy legyen,viszont az osztálytársaim piszkálnak,hogy ez sz*r és ciki.Szerintetek is? 15/L
2011. jún. 24. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Menyibe is kerül ez?
2011. jún. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
3 éves 600 euró :( mást nem nagyon találtam...
2011. jún. 24. 18:39
 3/13 anonim ***** válasza:
Dehogy sz*r, csak irigykednek,mert nekik semmilyenre sem telik.
2011. jún. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát igen...ők még a motorra se vizsgáztak le,és itt pofáznak :D ám köszönöm a választ!
2011. jún. 24. 18:43
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, ennyiért simán kapsz egy kicsit idősebb Suzuki Katanát, Yamaha Aeroxot, Peugeot Speedfightot vagy akár Aprilis SR-t is, lehet hogy kicsit több van bennük, de legalább bírni is fogják. Azt viszont nem értem hogy ha kivették a folytást akkor hogy lehet még garis, na mindegy, szerintem inkább ilyesmiken gondolkozz:

[link]

[link]

[link]

[link]

Ja, a másik nagyon jó választás a Simson Schwalbee ha feltétlenül robogót akarsz, azon legalább megtanulsz váltani is, de ennyiért már makulátlan állapotú S51-t is kapni: [link]

2011. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

600euró valamennyivel több mint 150.000ft.

Gondolom ha euróban veszed akkor nem Magyarországon laksz, hanem Szlovákiában.


Jobban járnál egy normálisabb robogóval. Pl Malaguti F12, Aprilia SR50.

Lehet hogy 600euróért idősebb Apriliát kapsz mint Keewayt de a minőség számít nem az évjárat.

A fiatalok nem Keewayyal járnak hanem Aprilia, Malaguti, Yamaha...


Ha ott 600euro egy 3 éves F-act akkor ott se drágábbak a robogók mint itt, úgyhogy ennyi pénzért biztosan kapsz egy olasz vagy japán robogót.

2011. jún. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!Szerbiai vagyok :) hát majd eldöntöm...
2011. jún. 24. 19:17
 8/13 anonim ***** válasza:
Ennyiert mar Aerox-ot kapsz-nekem is ez van- de aprilia sr 50 is jo..de amugy is normalisat is lehet venni ebböl a penzböl
2011. jún. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ne halgass az osztálytársaidra, nem nekik veszed a motort hanem magadnak, ha neked megfelel, tetszik akor vedd meg, de már elottem is irták már hogyennyi pénzért jobbat is kapni. evvel nem rábeszélni akarlak, csak egy vélemény!! :D
2011. jún. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó motort veszel de mikor az árát leírtad az sokallom érte mert ennyi pénzért jobb robogót is tudnál venni.

Egyik haverom robogót vesz Franciaországból szállítási költséggel együtt 200 euróért valamilyen Cpi és 2008-as.

Annyi a hibája hogy a hátsó sárvédő nincs meg de azt 50 euróért lehet hozzá venni úgy hogy egész jól kijön.

Úgy hogy szerintem vagy vegyél minőségit 600 körül de akkor 6 éves körülit vagy vegyél nem olyan minőségit de akkor nem költs rá 400 eurónál többet mert annyiért már lehet kapni 4 éves robogót.

Az osztálytársaiddal pedig nem foglalkozz mert csak irigyek.

Nálam is ugyan ez a helyzet csak én supermoto-t vettem azt a faluba mindenki megbámul meg mondják hogy milyen király a motorom az osztálytársaim szerint pedig jobb a Simson meg stb beszólásokat mondanak de én nem foglalkozom velük.

2011. jún. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!