Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kymco Quannon 125, Honda CBR...

Kymco Quannon 125, Honda CBR 125 R vagy Aprilia RS 125?

Figyelt kérdés

Üdv!


Motor vásárlás előtt állok, ez a három motor jöhet szóba (Kymco Quannon 125, Honda CBR 125 R vagy Aprilia RS 125).

Honda CBR 125 R használtan, 5-6 éves, Aprilia RS 125 szintén vagy pedig egy új Kymco Quannon 125 (de kínai)?

Mi a véleményetek?


2011. jún. 25. 11:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Kymco-t azt kilőheted! Legalábbis én kínaiban nem mernék 100%ig megbízni még ha vadiúj sem. Maradt a Honda és az Aprilia... mindkettő mellett vannak érvek és ellenérvek ( CBR: kevés fogyasztás és alacsonyabb szervízigény, de gyengébb és végsebességre se tud annyit mint az RS ami szervizigényesebb jóval , többet fogyaszt de több LE is) Ezek után neked kell döntened melyik lenne a jobb választás de én a CBR-t venném. Vagyis CBF 125öt mert az jobban tetszik de kb ugyanaz mint a CBR. Jó motorozást és majd írd melyiket vetted meg :)
2011. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:

Előző válaszolóval egyetértünk, de a CBR 4ütemű, a másik kettő 2ütemű.



egyértelműen az RS-t vedd..

2011. jún. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
egyértelmű, hogy a cbr-t szabad csak megvenni
2011. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
élvezni akarod a motorozást vagy aludni közbe ?mert ha az elso akkor egyértelmü RS vagy meg nezd meg a mitokat az is kb mint az rs
2011. jún. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Persze de vigyazz, mert ha az rs-t porgeted akar a 7 litret is megeszi en is inkabba cbr-t vennem, az rs nagyon sokat zabal!
2011. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:

de a CBR 4ütemű, és mint egy lomha szamár, úgy megy.



sztem nagy csalódás fogja érni, ha megveszi..

2011. jún. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a honda! Nekem is az van,igaz valóban nehezen gyorsul de sose bántam meg hogy megvegyem.. .attól függ mire akarod hazsnálni,ha őrülködést, száguldozást akkor RS...na meg ha van pénzed etetni meg szervizeltetni. Ha viszont amegbizhatóságot, alacsony fogasztást ,kevés szervizigénylést és csak a kolbászolni akarsz a városban vagy városok között akkor CBR/CBF.


Mégegyzser mondom nekem a honda van és semmi gáz nincs vele!

2011. jún. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
0%

s ha haverjaid kijönnek egy simsonnal és tartják veled a lépést, ne lepődj meg..[hondánál]


elég gáz.

2011. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
utolsó te még nem mentél cbr-el, hát nem egy izomgép, de 13 lóerő...állva hagyja a simsonokat, amik 3-5 lóerő körül vannak
2011. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ja csak a honda árából veszel 10 simsont :D mondom ennyi kbcentibe SEMMI ÉRTELME A 4 ÜTEMNEK mert még a nyugdijas suzukisok is leelőznek
2011. jún. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!