Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kombit vegyek 1,5...

Milyen kombit vegyek 1,5 millióból?

Figyelt kérdés
2004 nél nem szeretnék öregebbet és lehetőleg dízelt. Peugeot 206,307 jön szóba számomra HDi motorral. Mit gondoltok erről? Mit javasoltok?
2011. jún. 26. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
A Francia és Olasz dízelekről csupa rosszat hallottam.
2011. jún. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsö ez érdekes:)

A olasz és a francia dieselek nagyon jók. Föleg a HDI. Nem a semmiért van HDi motor a citroenben a volvoban a fordban nah meg persze a peugeotban. Szóval a motorjuk rendben van de ez csak egy dolog a kocsi sok más részböl áll. Nah és itt kezdödik a probléma. Az eletronik a futómű a váltó ez gyenge pontja a peugeotoknak.Persze nem mind rossz de nagyobb az esélye annak hogy kifogsz egy rossz peugeotot mint egy rossz toyotát.Bár igaz az a mondás is hogy nicns rossz autó csak gondatlan tulaj.Nehéz kérdés ez mert hiába tartja rendeben valakia kocsiját ha ilyen meg olyan tipushibája van. Bár már egy ideje(pár éve) japán váltó van a peugaotokban szóval az a rész rendben van de az eletronika még mostsem ér fel egy hondáéval vagy egy toyotáéval. A futómü legnagyobb elenséga a rossz út. Erröl meg nem tehetnek a franciák.Mindenesetre nézed át alaposan a megvásárolandó autót egy szakértővel. Itt tudsz olvasgatni a kinézett kocsikrol--> www.nepitelet.hu

Én japán pári vagyok szóval japán kocsit javasolnék de diesel esetébana németek is jók.Az 1.9-es tdi 90-110 lovas konstrukcoja nagyon jo. vw-audikban vannak ilyenek. 1.7 isuzu opel is a világ egyik legjobb dieselje(japán motor) Nem szeretném oltani a francia kocsikat mert van egy két kocsi ami gyönyörü(508) de én hamarabb vennék németet meg legföképpen japánt mint franciát. Föleg azért mert sok rosszat olvastam és hallottam rola.De sokan járnak francia kocsival mert olcsobb egy japánhoz vagy egy némethez képest és csak nem lenne ennyire elterjedve ha annyira rossz lenne.

2011. jún. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van egy másik Peugeot is a családban 2 literes HDi motorral és nagyon bevált ezért ragaszkodok még egy ilyen autóhoz. Japán kocsival annyi baj van hogy igen drágák. Némettel meg csak a baj van (VW) :/
2011. jún. 26. 21:32
 4/5 anonim ***** válasza:

értem

Mint ahogy láttad probáltam a márkákról általánosságban írni.Valóban a vw-röl megosztottak a vélemények de az 1.7 diesel opel az nagyon jó, áruk sem tér el a peugeottól. Audi már valmivel drágább de sok függ a felszereltségtöl is. Igen a japán kocsik drágák de az minőségi föleg a toyota honda mazda. Visszatérve a peugeotra valóban nem rossz autók hanem inkább igényesek.Szóval számít hogy az elöző tulaj megadta-e amit a kocsi kért.(vezérlés csere, olaj csere...)Ezek elmaradása sok gondot tud okozni a késöbiekben. Mindenféleképpen nézesd át szerelővel de a legjobb az lenne ha bevizsgáltatnád egy szervízben.Sikeres vásárlást! Majd írd meg hogy végül mi mellett döntöttél.

2011. jún. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
VW Passat-ot
2011. júl. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!