Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1,2 Millióból milyen kocsit...

1,2 Millióból milyen kocsit vegyek?

Figyelt kérdés

Jövőhéten terveztem egy autó vásárlást de sajnos csak ennyi a keret... Új autó kizárva hisz ennyiből értelmes kocsit nem lehet kapni. Milyen márkát és típust ajánlotok ami használtan belefér ebbe a kategóriába. Inkább egy öregebb de jobb kocsit vegyek vagy egy egyszerűbbet ami újabb? (pl egy 8 éves BMW vagy egy alig használt kis Daewoo?)


Annyi a kritérium h elférjek benne (elég nagydarab vagyok) ill legalább 75-80 Le-s legyen minimum.


Előre is köszi mindenkinek:)


2010. márc. 29. 22:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
én 1.2 millió forintból nagyon jó BMW-ket lehet kapni, én is annyiért vettem az enyémet [link] egy ilyen típusú, nem írtad le hogy mennyi legyen a fogyasztást meg hogy hova járkálsz vele, ha sűrün járkálsz autópályán illetve hosszab távokon ne egy 1000ccm-es autót vegyél
2010. márc. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Persze csak 1000 ccm fölött gondolkozom én is....

Az a Bömbi jól néz ki amit mutattál. Csak félek h olyat fogok ki amit vmi huszonéves "f@szagyerek" szénné hajtott előttem....és sajna nincs autószerelő ismerősöm, én meg annyira nem értek hozzá...

De ha ennyiből kijön egy jó ár/érték arányú jó állapotú BMW akkor jó választás lesz.


Inkább városban vagyok de nagyon dinamikusan és pörgősen vezetek így elsősorban pörgős kocsit keresek. Kis sportosat. A nagy lomha hodályok nem mozgatnak.

2010. márc. 30. 01:15
 3/22 anonim ***** válasza:

szerintem ebből már egy elég jó állapotú 4 es golfot veszel vagyis én azt vennék

itt van egy jó

[link]


8 éves 105 lóerős 1600 cm3 motor.Szerintem jó kis gép megbízható sok ismerősömnek van hasonló kocsija panaszuk

még nem volt rá.

Persze van olcsóbb is több műszakival.


BMW-t nem ajánlanám mert marha drága hozzá az alkatrész még a 10 vagy a 20 éves BMW hez is és ha egy olyat fogsz ki amit egy taknyos hülye gyerek szétbarmolt akkor gyakran látogathatod a szerelődet és sok 100 ezer forintot ott hagyhatsz de te tudod.

2010. márc. 30. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:

előttem szólónak:


tök bírom, amikor mindenki ezzel jön, hogy a bmw-hez drága az alkatrész..

a vw-hoz szerinted olcsóbb?


amihez drága az alkatrész, az pl. volvo.


a bmw nem azt jelenti, hogy jézusom, csak győzzem fenntartani..

oké, 2000es évjárattól már igen, ott a szervíz és az egyéb költségek ijesztőek igen.


de egy idősebb bmw, ami jó kezekben volt, amellett az összes mai autó elbújhat, kérdezem én, hol lesz az a golf 27évesen? míg egy 83-as e28-as bmw ma is szalad az utakon.

2010. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:

elnézést, hogy nem a kérdésre válaszoltam..


szóval a helyedben a japán kocsik közt nézelődnék, ha inkább városi használatra tervezed, jó állapotú nissan almera, honda civic, toyota avensis van már abban az árban.

érdemes a totalcar-on a népítéletek közt olvasgatnod.

amúgy a bmw-nél nincs kor, csak állapot.

a japán autók meg megkérdőjelezhetetlenül megbízhatóak.

de mindenből ki lehet fogni egyaránt a sz.art...

2010. márc. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

[link]


Pl ez igen jó BMW és nekemis van egy :)

A fogyasztás 7 liter átlagosan

Hosszú úton 6 körül

Városban 8-8,5


Szerintem nagyon kényelmes kis autó, könnyű vezetni, kényelmes, és szerintem teljes mértékben megéri az árát, engem sosem hagyott cserben pedig 230 ezer km lesz benne lassan.

Ha BMW-t veszel az a lényeg hogy gyárit vegyél, ne tuningoltat és akkor minden OK.


[link]


[link]


Ja amúgy itt a lista:

[link]

2010. márc. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Peugeot Partner, Citroen Berlingo, Renault Kangoo...ezeket csak azért merem ajánlani, mert írtad, h testesebb ember vagy, de szereted pörgetni is...amugy szerintem a franciáknak csak a híre rossz, de ízlések és pofonok...esetleg ha tényleg ilyen sűrgös, nézz körül a suzuki swiftek között is, mert minden utcasarkon találsz egy eladót...
2010. márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:56


02:55 vagyok


igen szerintem a Golfhoz képest sokkal drágább az alkatrészek egy BMW be főleg a dízelesbe.

És ha nincs széthajtva igen is jó autók a Volkswagenek persze jók a BMW-k is meg szívesen vennék egyet de ha valami elromlik benne főleg egy 2000 vagy a feletti évjáratúban ki kell nyitni a pénztárcát.

"kérdezem én, hol lesz az a golf 27évesen? míg egy 83-as e28-as bmw ma is szalad az utakon."

Ha nincs szét barmolva akkor 30 évesen is az utakon lesz.

Képzeld van 80 as évjáratú 1 es Golf ami az utakon van és tökéletes állapotban van viszont egy BMW vel könnyen azt hiheti az ember hogy ő az utak királya és mindent megtehet addig amíg egy fára fel nem csavarodik.

Szóval inkább VW mint BMW.

2010. márc. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:

02:55 .. értelek, de azért megnézném, hogy az a 8éves golf, amit belinkeltél hol lesz 30évesen..


majd valamelyik új seatba, darabokba.


én ezt úgy összességébe értem, nem bmw kiemelésér, de a mai autók közül egy sem éri meg szerintem a 20éves kort.


szóval nem értem az 1-es golf példa hogy kerül elő.


fának csavarodáshoz meg nem kell bmw, bármivel a fának tudsz csavarodni, ami 2-4 kerekű és eléri a 90et.

2010. márc. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én nem vennék semmilyen VW konszern szart
2010. márc. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!