Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ciki a Simson Schwalbe?

Ciki a Simson Schwalbe?

Figyelt kérdés
Egy szépen felújított, kifestett darabra gondoltam.
2011. jún. 26. 15:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Osztom a véleményeket! Am szerintem sárga!
2011. júl. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

mért lenne ciki?? az is nézhet ki jól..és télen 100000 szer jobb mint a sima mert nem fújja a térdedet a szél ...tehát nemcsak hogy nem ciki és praktikus is..ja és az ára is 40 ezerért már kitűnőt kapsz amit a simából csak 80 ezer körűl kaphatsz jót és robogóból pedig 160körűl van egy jó vagy csak felfele


(bocs hogy nem TELJESEN a kérdésre válaszoltam de ugy gondoltam hogy ez adhat önbizalmat ha véletlen ilyen motorod van és nem mernél vele menni..)

2011. szept. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Csak vacilláltam az S51 és a Schwalbe között, de egy hónapja vettem egy S51-et 85000 Ft-ért. Gyönyörű sportos egyedi idomok, VRezo, 4 sebességes, fúrt 60-as henger. Nem bántam meg... :)
2011. szept. 15. 16:48
 14/14 anonim ***** válasza:
Oké az igaz hogy szebben néz ki ..csak néha praktikusabb a swalbi ..de mgint attol függ hogy mire kell mert a swalbira könnyebben fel tudsz kötni egy zsák krumplit de ha nem arra kel akkor nem lényeges olyan mint amikor megkérdezin 10000000 en hogy "simson vagy robogó" ottól függ mire kell ugye :D
2011. szept. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!