Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motorom legyen?

Milyen motorom legyen?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy motort..hamarosan lesz is jogsim. Valami Aprilia sport robogóra (503cm) (ha így kell nevezni) gondoltam, max 300 ezerig. Nem agyonhasználtat szeretnék, hanem valami olyat ami nyilván használtak de nincs szétmenve és gurul rendesen motorbajok nélkül. Köszi! (Fajták, vmi oldal ahol megéri nézelődni stb)
2011. jún. 29. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
hasznaltauto.hu Olyat vegyél amit nem sajnálsz, mert egyszer kétszer úgyis el fogsz vele esni, tehát ne legyen drága.
2011. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
vegyél egy jó állapotú simsont s51-et azon megtanulsz motorozni és még mindig marad pénz másikra is.
2011. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
óccsó
2011. jún. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

www.hasznaltauto.hu

www.hasznaltmotor.hu

www.sportmotor.hu

Ezeket ajánlom főleg az utóbbit én is onnan találtam a jelenlegi motoromat. (igaz én supermoto-t vettem)

2011. jún. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, sokat segítettetek!
2011. jún. 30. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!